اخباراخبار کانادا

کاهش محدودیت ها و بازگشایی فروشگاه ها و مغازه ها در تورنتو از امروز  

به گزارشCP24، با کاهش محدودیت های اعمال شده در انتاریو برای مقابله با شیوع ویروس، امروز پس از ماه ها بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها در تورنتو درها را به روی مشتریان باز کردند.

به عنوان بخشی از مرحله اول بازگشایی اقتصادی، به بسیاری از مشاغل اجازه داده شد کار خود را آغاز کنند. 

زمین های گلف و ساحل ها می توانند از امروز فعالیت های خود را مجددا آغاز کنند. همچنین مغازه ها و فروشگاه هایی که در ورودی آنها در خیابان است با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اجازه بازگشایی دارند. این دستورالعمل ها شامل رعایت پروتکل های بهداشتی و اطمینان از فاصله گذاری مناسب بین مشتریان است.

بسیاری از کسب و کارها نیز محیط کار خود را برای فعالیت در دوران پاندمی مناسب سازی کرده اند. مثلا بین صندوقداران و مشتریان محافظ کشیده اند، پوشیدن ماسک و دستکش را برای کارکنان الزامی کرده اند، تعداد محدودی مشتری را به داخل راه می دهند، برای رعایت فاصله بین مشتریان، کف فروشگاه علامت گذاری کرده اند، مرتبا همه جا را ضدعفونی می کنند، و مایع ضدعفونی دست در دسترس مشتریان قرار می دهند. 

باربر صاحب یک فروشگاه آلات موسیقی می گوید: ما فکر می کنیم آماده هستیم و این بازگشایی باید در عین احترام به سلامت مردم اتفاق بیفتد. ما نمی خواهیم به هر قیمتی، فقط در مغازه هایمان را باز کنیم.

 

 

بسیاری از فروشگاه ها نیز اعلام کرده اند هنوز آمادگی لازم را برای بازگشایی ندارند. هیلی گیبسون، صاحب یک فروشگاه لباس در داون تاون گفت هنوز دارد روی مناسب سازی فروشگاهش کار می کند. او گفت: چون ما اولین مشاغلی هستیم که به کار برمی گردیم، دقیقا نمی دانیم چه خواهد شد. در حال حاضر هر کاری لازم باشد می کنیم، و بعد با توجه به اینکه اوضاع چه طور پیش برود، تغییرات لازم را انجام خواهیم داد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!