صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / کانیه وست هنوز ترامپ را دوست دارد

کانیه وست هنوز ترامپ را دوست دارد

<دونالد ترامپ> رئیس‌جمهور امریکا از <کانیه وست> به خاطر وفاداری‌ و علاقه‌ی او به ترامپ و دفاع اخیر او از رئیس‌جمهور قدردانی کرده است. تشکر ترامپ پس از آن می‌آید که این خواننده رپ، گفته بود علیرغم مخالفت و انتقاد طرفدارانش، میزان علاقه‌ی او به ترامپ تغییر نکرده است.

ماجرا از آنجا شروع شد که روز چهارشنبه، آقای <وست> عکسی از خود در توویتر پست کرد که در آن کلاه معروف کمپین <ترامپ> با شعار Make America Great Again را بر سر داشت. در عکس بعدی، او فقط از کلاه عکس گرفته بود و آن را بزرگ کرده بود که معلوم شود <ترامپ> آن را امضا کرده است.

این خواننده‌ی پرطرفدار، سپس در توویتی جداگانه به انتقاد از <باراک اوباما> رئیس جمهور پیشین امریکا پرداخت. در سال 2009 و پس از آنکه <کانیه> در میانه سخنان <تیلور سویفت> در مراسم جوایز موسیقی MTV به روی صحنه رفت و حرف او را قطع کرد، <اوباما> در طی یکی از سخنرانی‌هایش این خواننده را <احمق> خطاب کرد. <وست> در توویتش نوشت: <اوباما هشت سال در مسند رئیس‌جمهوری بود و در شیکاگو هیچ‌چیز تغییر نکرد>.

توویت های <کانیه> با انتقادهایی شدید و گسترده در میان پیروان توویتری‌اش مواجه شد: برخی او را ناقص‌العقل خواندند و گروهی نیز گفتند حتما از طرفداری از او دست خواهند شست.

اما <کانیه> در پاسخ به انتقادات نوشت: <لازم نیست که حتما همه‌ی شما با ترامپ هم‌عقیده باشید، ولی قلدربازی نمی‌تواند جلوی علاقه‌ی من به او را بگیرد. ما هر دو انرژی اژدها را داریم. ترامپ برادر من است. من همه را دوست دارم ولی با همه‌ی کارهایی که همه می‌کنند موافق نیستم. این خصوصیت است که ما را یکتا می‌کند. و ما حق داریم که فکری مستقل داشته باشیم>.

این پست سپس توسط <دونالد ترامپ>  دوباره پست شد و او در زیر آن نوشت: <متشکرم کانیه، خیلی باحال بود>.  


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *