اخباراخبار کانادا

کاندوی دو خوابه چهار میلیون دلاری در تورنتو، نشانه قدرت خرید بالا

bahman-azimi-gif

تورنتو- کریستوفر بیبی، مشاور املاک از Re/Max hallmark Bibby Group Ltd.، خود را برای لیست کردن یک کاندوی دو خوابه با دن و سه سرویس واقع در طبقه هفتم مجتمع شماره 100 Yorkville به قیمت 4.2 میلیون دلار آماده می کند، اما از هم اکنون مشاوران املاک و خریداران بالقوه برای دیدن آن صف کشیده اند. مشاوران املاک هر روز با بیبی تماس می گیرند تا اولین نفراتی باشند که کاندوی لوکس را می بینند. این کاندوی بزرگ کاملا مناسب ثروتمندانی است که قصد ترک خانه های میلیونی در Rosedale وForest Hill و نقل مکان به کاندو را دارند.

این میزان استقبال به منطقه دان تاون محدود نبود. بلکه به نظر می رسد که خریداران احتمالی در سایر مناطق تورنتو نیز به همان اندازه از قدرت خرید خود مطمئن هستند. بیبی به پروژه 8 Cumberland که به قیمت 1 هزار و 900 دلار بابت هر اسکوئرفوت و همچنین 50 Scollard به قیمت 2 هزار و 300 دلار بابت هر اسکوئرفوت اشاره کرده و می گوید که قیمت 1 هزار و 750 دلار برای هر اسکوئرفوت کاندوی Yorkville مناسب است.

به گزارش هیئت املاک و مستغلات تورنتو (TREB) میزان فروش در GTA طی ماه جولای در مقایسه با جولای 2017 حدود 18.6 درصد افزایش داشت. میانگین قیمت در GTA با 4.8 درصد افزایش از 745 هزار و 971 دلار در جولای 2017 به  782 هزار و 129 دلار رسید.

جیسون مرسر، مدیر بخش تحلیل بازار TREB معتقد است که خریدارانی که در پی تصمیمات اخیر دولت انتاریو و همچنین سخت تر شدن شرایط دریافت وام مسکن به حاشیه رانده شده بودند، به بازار مسکن بازگشته اند.

نکته جالب دیگر، گرایش مجدد خریداران به خانه های مستقل است. بیشترین افزایش میزان فروش (با 26.8 درصد) در بخش خانه های مستقل یا دیتچد مشاهده شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان