اخباراخبار کانادا

چگونه پاسپورت جدید واکسن کووید را دانلود کنیم

انتاریو- پاسپورت جدید واکسن، بصورت QR Code رسما در اختیار ساکنان انتاریو قرار گرفته است. به این ترتیب همگان می توانند از طریق وب سایت https://covid19.ontariohealth.ca  با وارد کردن شماره کارت OHIP، تاریخ تولد و کد پستی در پرتال COVID-19 vaccination portal و پیروی از دستورالعمل، برای دریافت QR Code  اقدام کنند. 

دسترسی به پرتال، از جمعه گذشته، ابتدا بر اساس ماه تولد، آغاز شد و از 6 صبح دوشنبه 18 اکتبر در دسترس عموم قرار گرفت. 

طبق قوانین جدید استان برای اثبات واکسیناسیون، این کدها (به دو صورت دیجیتالی یا چاپی) می توانند توسط مشاغلی مانند بارها، رستوران ها، سالن های بدنسازی، تالارها و سایر اماکن عمومی، با استفاده از برنامه Verify Ontario اسکن شوند. صاحبان بیزنس برای دانلود اپلیکیشن به وب سایت https://covid-19.ontario.ca/verify مراجعه نمایند. 

الزام مراجعه کنندگان به کسب و کارهای خاص به ارائه گواهی واکسیناسیون که از 22 سپتامبر به اجرا گذاشته شده، بحث برانگیز بوده است. در حالی که همه استان های کانادا و بسیاری از کشورهای جهان، قانون مشابه را به اجرا گذاشته اند. 

در حالی که داگ فورد، رئیس دولت انتاریو، می گوید این یک اقدام موقتی است و ارائه گواهی واکسن از سال آینده داوطلبانه خواهد بود، اما پیامد مثبت اعمال مقررات جدید، افزایش یکباره تقاضا برای واکسن در سراسر استان بوده است. بسیاری از شهروندانی که قبل از این در برابر دریافت واکسن مقاومت کرده بودند، مجبور به دریافت آن شدند. 

اگر در دانلود QR Code با مشکل روبرو شدید، با شماره  3900-943-833-1  تماس بگیرید تا در مورد ارسال گواهی چاپی یا ایمیل اقدام شود. 

لازم به یادآوریست که شهروندان کماکان می توانند از رسیدهای چاپی که در هنگام دریافت واکسن صادر شد، استفاده نمایند. 


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست