صفحه اصلی / دنیای مد / چگونه متناسب با موقعیت لباس بپوشیم؟

چگونه متناسب با موقعیت لباس بپوشیم؟

انتخاب لباس برای شرکت در موقعیت ها و مناسبت های مختلف به درایت و مهارت خاصی نیازمند است. مثلا؛

برای شرکت در کوکتل پارتی

برای چنین میهمانی بایستی لباسی بپوشید که وسوسه انگیز به نظر برسید. البته به طرزی شیک و نه مبتذل. برای چنین مناسبتی یک لباس بدون بند با پارچه ساتن یا کشی را انتخاب کنید. رنگ قرمز تیره نه تنها اندام تان را زیبا و متناسب نشان خواهد داد، بلکه این رنگ مطابق مد روز نیز می باشد. اگر لباس تان دارای کمربند با سگک درشت باشد، شیک تر به نظر خواهید رسید.  

 

وقت گذرانی در کنار دوستان

لباس مناسب برای بیرون رفتن با دوستان در تعطیلات آخر هفته، یک بلوز رنگارنگ با پارچه کشی است که می توانید آن را با شلوار جین و یک شال توری بافته که بر روی آن دکمه هم دوخته شده، همراه کنید. مطمئن باشید که همه شما را به خاطر سلیقه خوب تان در انتخاب لباس تحسین خواهند کرد.

گذراندن تعطیلات در سواحل زیبا

اگر یکی از خانم های خوش شانسی هستید که می تواند تعطیلات خود را در سواحل زیبا و گرمسیری بگذراند، می توانید پس از گذراندن یک روز عالی زیر آفتاب و کنار ساحل، با پوشیدن یک لباس سکسی در برنامه ها و گردهمایی های شبانه شرکت کنید. لباس مناسب برای چنین مناسبتی، یک لباس بنددار ساتن بالای زانو و یک جفت کفش پاشنه بلند عالی است.

 

شرکت در شب نشینی های رسمی

فرصت شرکت در چنین میهمانی هایی به ندرت پیش می آید. بنابراین باید لباسی را انتخاب کنید تا در آن فوق العاده به نظر برسید. برای چنین میهمانی هایی لباس شب بلند توصیه می شود. رنگ مناسب، بنفش است. آن را از یاد نبرید.

 

میهمانی شرکت

لباس مناسب برای شرکت در چنین میهمانی، یک لباس مشکی ساده ولی شیک بالای زانوست با یقه نسبتا پوشیده.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *