فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

چهره غمگین پرنس هری و مگان مارکل پیش از انتشار تیزر مصاحبه افشاگرانه

 

حتما می دانید پرنس هری و همسرش مگان مارکل در مصاحبه دوستانه و بی پرده ای با اپرا وینفری شرکت کرده اند که قرار است 7 مارچ از تلویزیون آمریکا پخش شود. مصاحبه ای که به احتمال زیاد، تنش های فراوانی به همراه خواهد داشت.

یکشنبه عصر، ساعاتی پیش از انتشار دو تیزر این مصاحبه که در آن به موضوعات حساسی اشاره می شود، این زوج به همره دوریا، 64 ساله، مادر مگان در حال رانندگی به سمت خانه 14.5 میلیون دلاری خود در مونته سیتو در حالی دیده شدند که کاملا ناراحت و گرفته به نظر می رسیدند. شاید این ناراحتی مشهود، حاصل نگرانی آنها از انتشار تیزر مصاحبه ای بود که در آن بی پرده، موضوعات چالش برانگیزی از تجربه مگان در خانواده سلطنتی گرفته تا اختلاف هری با خانواده اش را با مردم در میان گذاشته بودند.

به گفته منابع آگاه و نزدیکان خانواده سلطنتی، اعلام خبر انجام این مصاحبه موجب ناآرامی و نگرانی اعضای خانواده سلطنتی شده، به ویژه اینکه اعلام شد مدت زمان این مصاحبه از 90 دقیقه به 2 ساعت افزایش یافته است.

حالا با انتقال پرنس فیلیپ، پدربزرگ 99 ساله هری به بیمارستانی در لندن برای کنترل وضعیت قلبی، نزدیکان خانواده سلطنتی از دوک و دوشس ساسکس خواسته اند پخش مصاحبه افشاگرانه از شبکه CBS را به تاخیر بیاندازند.

این در حالی است که کارشناسان رسانه معتقدند این گفتگوی پرحاشیه و افزایش 30 دقیقه ای آن، با توجه به تبلیغات گران قیمتی که شبکه CBS در خلال آن پخش خواهد کرد، برای این شبکه حدود 200 هزار دلار درآمد به همراه دارد. هرچند گفته می شود هری و مگان برای انجام این مصاحبه پولی دریافت نکرده اند، اما به نظر کارشناسان این اقدام آنها در راستای ساخت برند چند میلیارد دلاری شان در آمریکا صورت گرفته است.

 

 

در بخشی از تیزر منتشر شده، که موجب ناراحتی و اعتراض نزدیکان خانواده سلطنتی شده، اپرا وینفری از مگان می پرسد آیا در این مدت خودش سکوت کرده یا ملکه او را ساکت کرده است؟ تا جایی که در تیزر نشان داده می شود، مگان فقط سر تکان می دهد. نزدیکان خانواده سلطنتی معتقدند ساختن تصویر یک پدرخوانده مانند دون کورلئونه از ملکه به دور از انصاف و واقعیت است.

در جایی دیگر از مصاحبه نیز اپرا به مخاطبان تاکید می کند در این مصاحبه هیچ خط قرمزی وجود ندارد و درباره هر موضوعی می توان از دوک و دوشس سوال پرسید. به گفته منابع آگاه، این جمله نیز موجب هراس بیشتر خانواده سلطنتی شده و آنها را نسبت به پخش مصاحبه نگران تر کرده است.

کاخ باکینگهام هنوز درباره انجام این مصاحبه توسط اعضای سابق این خانواده اظهار نظری نکرده است. به نظر می رسد با توجه به جوابی که این زوج در پاسخ به عزل خود از مسئولیت های سلطنتی توسط ملکه نوشتند، سایر اعضا حتی الامکان از بحث و جدل با آن دو اجتناب می کنند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست