Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / چهار فرضیه توطئه‌ عجیب علیه ملانیا ترامپ

چهار فرضیه توطئه‌ عجیب علیه ملانیا ترامپ

 

از زمان انتخاب <دونالد ترامپ> به ریاست جمهوری ایالات متحده، چهره عمومی <ملانیا> بانوی اول آمریکا، همیشه هدف فرضیه ‌های توطئه بسیاری بوده است؛ گمانه‌زنی‌هایی که کارمندان کاخ سفید همیشه در صدد خاموش کردنشان بوده‌اند.

گفتن اینکه کدام یک از فرضیه ‌ها پرطرفدارتر است، کار دشواری است، بنابراین چهار مورد از معرو فترین این حدسیات را در ادامه می‌آوریم و توضیح می‌دهیم چرا پرطرفدار شده‌اند:

برخی باور دارند که او جاسوس روسیه است

آن دسته از کاربران فضای مجازی که به این مورد باور دارند، به عنوان مدرک به گفتگویی که <ملانیا> در جریان نشست کشورهای G-20 با <ولادیمیر پوتین> رئیس‌جمهور روسیه داشت، اشاره می‌کنند. در حالی که <ترامپ> با زبان روسی ناآشناست، بانوی اول قادر است علاوه بر زبان مادر‌ی‌اش یعنی <اسلوونیایی>، به انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و صربستانی هم صحبت کند.

بسیاری که گفتگوی بانوی اول و رئیس‌جمهور روسیه را که در هنگام صرف شام اتفاق افتاد دیدند، ارتباط این دو را دوستانه توصیف کردند. با این حال، هیچ مدرکی مبنی بر ارتباط <ملانیا> و <پوتین> و یا احتمال همکاری این دو در زمینه‌ انتقال اطلاعات وجود ندارد.

می‌گویند او احتمالا در کاخ سفید زندگی نمی‌کند

یکی از شایعات بسیار قوی این است که بانوی اول نه در کاخ سفید، در یک منزل جداگانه در واشنگتن و به همراه والدین و پسرش <بارون ترامپ> زندگی می‌کند.<استفانی گریشام> سخنگوی ترامپ در جریان گفتگویی با <واشینگتن پست> در این باره می‌گوید: <این مساله 1000 درصد دروغ است و اسباب خنده ما در بین همکاران شده است>.

برخی فکر می‌کنند او یک بدل دارد

این تئوری نخستین بار وقتی مطرح شد که برخی گفتند شخص رئیس جمهور، با یک بدل مشابهش جایگزین شده و آن بدل برای سخنرانی‌های رسمی، استفاده می شود. چندی بعد، در یکی از عکس‌ها <ملانیا> در کنار یک مامور محافظ زن دیده شده که شباهت بسیاری به او داشت.

گرچه <گریشام> سخنگوی <ترامپ> این موضوع را نیز رد کرد، بسیاری در دنیای مجازی هنوز به پیگیری این موضوع می پردازند.

برخی می‌گویند او اصلا با شوهرش وقت نمی‌گذراند

این مورد البته از حد تئوری فراتر می‌رود و بیشتر در نتیجه‌ مشاهده نزدیک زندگی <ملانیا> و <دونالد ترامپ> شکل گرفته است. گرچه این دو اکثرا در گردهمایی‌های رسمی، با هم حضور می یابند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *