اخباراخبار کانادا

چهار سال و نیم انتظار زن سالمند برای دریافت طلب هزار دلاری از بل

نووااسکوشیا- ترزا اسمیت 88 ساله ساکن میلفورد / نووا اسکوشیا به این آسانی ها تسلیم نمی شود. او که از سوی اعضای کلیسایش با لقب Mother Theresa شناخته می شود، 6 ماه است که با شرکت Bell بر سر دریافت طلب هزار دلاری بابت تلفنی که از آن استفاده نمی کند، درگیر شده است.

Bell، با بازگرداندن این مبلغ به ترزا مخالفت کرده و در عوض پیشنهاد کرده است به جای برداشت اتوماتیک از شماره کردیت کارت ترزا، از اعتبار 1 هزار دلاری برای پرداخت صورتحساب های آتی استفاده کند. مشکل اینجاست که این اعتبار، 4 سال و نیم دیگر به پایان می رسد.

اسمیت نوامبر گذشته برای حل مشکل شخصا با شرکت تماس گرفت، اما تلاش هایش بی نتیجه بود و از یک کارمند به کارمند دیگر پاس داده شد. اعضای خانواده و دوستان اسمیت نیز به یاری اش شتافتند، اما موفق نبودند.

اسمیت چند سال قبل تلفن همراه را برای موارد اضطراری در حین رانندگی دریافت کرد. اما مدت هاست که اتومبیل اش را فروخته و رانندگی نمی کند. در تمام این سال ها تلفن در کشوی آشپزخانه بایگانی شده است. اما بل به طور ماهانه و به صورت اتوماتیک از کارت اعتباری اسمیت برداشت کرده است، بدون اینکه صورتحساب کتبی از بل دریافت کند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!