اخباراخبار کانادا

چهارمین روز افزایش مجدد آمار مبتلایان انتاریو به بیش از 400 نفر

به گزارش blogto، این چهارمین روز در هفته جاری است که تعداد مبتلایان جدید شناسایی شده کووید-19 در انتاریو به بیش از 400 نفر- یعنی 413 نفر- رسید.

هرچند این تعداد به نسبت دیروز با 441 مورد شناسایی شده جدید که در 2 هفته اخیر بی سابقه بود- کاهش یافته بود، اما همچنان خلاف روند نزولی نوید بخشی بود که 10 روز پیاپی شاهد بودیم.

چهارشنبه هفته گذشته، انتاریو کمترین آمار مبتلایان جدید را از ماه مارچ، با تنها 258 ابتلای جدید، گزارش داد. اما به دلایل نامعلومی، این هفته تعداد مبتلایان جدید یک شبه از 340 مورد به 427 مورد افزایش پیدا کرد. این تعداد در روز چهارشنبه به 390 نفر کاهش یافت، اما روز پنجشنبه دوباره به 413 نفر رسید.

از شب گذشته، 27 نفر دیگر بر اثر کووید-19 جان باخته اند.  تا کنون این بیماری در انتاریو جان 2048 نفر، یا به عبارتی 8.2 درصد کل مبتلایان، را گرفته است.

بر اساس آمار جمع آوری شده توسط دکتر جنیفر کوان، افزایش شمار مبتلایان می تواند به دلیل تغییر ملاک های انجام تست، و یا عواقب دید و بازدیدهای مربوط به روز مادر باشد.

 

 

داگ فورد دیروز اعلام کرد در صورت ادامه روند افزایشی آمار مبتلایان، بازگشایی را متوقف و مجددا در استان اعلام قرنطینه خواهد کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!