اخباراخبار کانادا

چرا ورود مردم به داخل مراکز خرید تورنتو از جمله یورکدل، همچنان مجاز است؟  

 

تورنتو- مراکز خرید و فروشگاه های غیر ضروری در تورنتو و ناحیه پیل، از جمله مشاغلی بودند که از صبح روز دوشنبه 23 نوامبر مجبور به محدود کردن فعالیت خود به تحویل کالا در خارج از فروشگاه شدند. اما همچنان مشتریان مجاز به ورود به برخی مراکز خرید تورنتو و میسی ساگا هستند. در واقع این مراکز خرید، راه های ابتکاری را برای تحویل کالا در خارج از فروشگاه ابداع کرده اند. 

شرکت Oxford Properties که مدیریت مرکز خرید Yorkdale تورنتو، Square One میسی ساگا و Scarborough Town Centre را به عهده دارد، به عنوان بخشی از استراتژی جدید storefront pickup – به مشتریان اجازه می دهد تا از طریق آنلاین از فروشگاه هایی که ورودی و خروجی مستقل خارجی ندارند، خرید کرده و جنس را تحویل بگیرند.  

فروشگاه هایی مانند فروشگاه  لوازم آرایشی و بهداشتی Nyx ، Michael Kors و Lush از جمله ده ها فروشگاهی هستند که این استراتژی را به اجرا گذاشته اند. بر این اساس، برای هر فروشگاه یک محل اختصاصی تحویل کالا در نظر گرفته شده است. 

بسیاری از این محل های اختصاصی در فضای آزاد، در مجاورت ورودی ها و پارکینگ واقع شده اند. اما برخی دیگر در فضای داخل، مانند راهروها و سایر فضاهای عمومی قرار دارند. 

 مسوولین شرکت آکسفورد ادعا می کنند که این برنامه به صورت ایمن در حال اجراست. 

 

 

رستوران ها و فود کورت مراکز خرید، برای تحویل گرفتن غذای سفارش شده باز هستند، اما صرف غذا در فضای داخل مجاز نیست. 

برخی از کاربران آنلاین، نگرانی خود را از ازدحام احتمالی مردم در ورودی های مراکز خرید، بخصوص با نزدیک شدن به ایام کریسمس، برای تحویل گرفتن اجناس خریداری شده ابراز کرده اند.  

لازم به ذکر است که مراکز خریدی که در مناطق با کد خاکستری قرار ندارند، از جمله Markville Mall و Vaughan Mills همچنان باز می باشند. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست