Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / ورزش / غیر فوتبال / چرا لِبران جیمز به LA Lakers پیوست؟

چرا لِبران جیمز به LA Lakers پیوست؟

<لبران جیمز> بسکتبالیست معروف و بازیکن پیشین تیم Cleveland Cavaliers روز یکشنبه، قراردادی چهار ساله به مبلغ 153 میلیون دلار، برای بازی در تیم Los Angeles Lakers امضا کرد. به گزارش ESPN، پیشتر شایعاتی رسیده بود مبنی بر اینکه، <جیمز> قرار است به تیم Philadelphia 76ers قرارداد ببندد، و اینکه این تیم به او یک حقوق 38 میلیون دلاری نیز پیشنهاد داده است.اما مشخص شد که او تصمیم گرفته Lakers را یک بار دیگر، به پیروز مسابقات قهرمانی تبدیل کند. <جیمز>، که هوادارانش به او لقب  King James را داده‌اند، پس از امضای قرارداد به اینستاگرام رفت تا از هواداران تیمش تشکر کند. او نوشت: <از همه مردم شمال شرق اوهایو برای حضورشان در این چهار فصل بازی‌ها تشکر می‌کنم. اینجا همیشه خانه‌ من خواهد بود. قول می‌دهم به زودی بازگردم>.

اما برخی از پیشکسوتان لیگ ملی بسکتبال آمریکا، موسوم به NBA به این ستاره‌ 33 ساله، ورودش به تیم جدید را خوشامد گفتند. <کوبی برایانت> در توییترش نوشت: <به خانواده خوش آمدی King James. و خسته نباشی>. <کایلی کوزما> دیگر بازیکن تیم Lakers توییت کرد: <برنامه شروع شد… بزن بریم برادر. بریم به زمین>.

افزون بر این، Snoop Dogg خواننده مشهور موسیقی رپ نیز، به این بسکتبالیست محبوب برای ورودش به <لس آنجلس> خوشامد گفته است. این خواننده، همچنین عکسی را به اشتراک گذاشته که او را در کنار بازیکنان معروف Lakers مانند <برایانت>، <مجیک جانسن>،  <کریم عبدالجبار> و <شکیل اونیل> نشان می‌دهد.

در سال 2017، <لبران> گفته بود که می‌خواهد کاری که برای خانواده‌اش بهتر است را انجام دهد و تلویحا از آمادگی‌اش برای ترک تیم Cavaliers خبر داده بود. او، در آن زمان، پس از پایان بازی چهارم لیگ ملی، به خبرنگاران گفت: <اصلا نمی‌دانم چکار می‌خواهم بکنم. اما آنچه که می‌دانم این است که کاری را خواهم کرد که برای خانواده و به ویژه پسرهایم، درست باشد. چهار سال پیش که من این تصمیم را گرفتم، آنها خیلی جوان تر بودند، اما اکنون سن شان مناسب‌تر است>.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *