اخباراخبار کانادا

پیش بینی هواشناسی برای زمستان امسال

دست اندرکاران وب سایت Farmer’s Almanac پیش بینی وضع هوای زمستان 19-2018 را ارائه کرده اند. بد نیست بدانید که پیش بینی های آنها معمولا تا 80 درصد درست می باشد. بنابراین می توانید جهت برنامه ریزی برای فصل زمستان به آن اعتماد کنید.

 

تورنتو

میانگین دمای هوای تورنتو نزدیک به نرمال خواهد بود. اما میزان بارندگی و بارش برف بالاتر از نرمال پیش بینی شده است. سردترین دوره اواسط دسامبر تا اواخر دسامبر، اوایل و اواخر ژانویه و اوایل فوریه  خواهد بود. بیشترین میزان بارش برف در دسامبر، اواسط فوریه و اوایل تا اواسط مارچ پیش بینی شده است. ماه های آوریل و می نیز خنک تر از معمول خواهد بود.

 

 

مونترال

متاسفانه سرمای شدید امسال نیز دست از مونترالی ها بر نخواهد داشت. زمستان مونترال امسال پربرف تر خواهد بود. میزان بارش در این شهر بالاتر از حد نرمال و دمای هوا نزدیک به نرمال پیش بینی شده است. سردترین دوره اواخر دسامبر تا اوایل ژانویه و اواخر ژانویه تا اوایل فوریه و اواسط فوریه خواهد بود. بیشترین بارش برف نیز برای اواسط دسامبر، اوایل و اواخر فوریه و اوایل آوریل پیش بینی شده است.

کلگری

کلگری امسال سردتر از معمول و میزان بارش برف نیز بیشتر از حد معمول خواهد بود. سردترین دوره اواخر دسامبر، کل ماه ژانویه و پربرف ترین دوره اواسط دسامبر تا اواخر ژانویه، اواخر فوریه و اواسط  و اواخر آوریل پیش بینی شده است. ماه های آوریل و می سردتر از معمول خواهند بود.

 

 

ونکوور

دمای هوا در غرب کانادا نزدیک به نرمال و میزان بارندگی و بارش برف بالاتر از حد نرمال خواهد بود. سردترین دوره اواخر دسامبر، اوایل ژانویه و اواخر فوریه پیش بینی شده و بیشترین میزان برف اوایل و اواسط ژانویه و اواخر فوریه خواهد بارید. دمای هوا در ماه های آوریل و می نیز پایین تر از حد نرمال خواهد بود.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!