فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

پیت دیویدسون، و جدایی دردناکش از آریانا گرانده

پیت دیویدسون ستاره‌ برنامه‌ تلویزیونی Saturday Night Live یا SNL، سرانجام به سکوتش درباره‌ جدایی دردناکش از آریانا گرانده خواننده آمریکایی پاپ، پایان داد. این کمدین سرشناس، در برنامه‌ طنزی که به همراه جاد آپاتو در شهرک هالیوود اجرا می‌کرد، خطاب به هوادارانش گفت قبول می‌کند که جدایی از آریانا برایش بسیار سخت بوده است. او گفت: <همان‌طور که احتمالا حدس زده‌اید، من نمی‌خواستم که برای اجرای این برنامه حاضر شوم. در حال حاضر، در زندگی من چیزهای زیادی دارد روی می‌دهد>. در اینجا، جاد قدرت اراده‌ او را ستود و گفت همین‌ که او تصمیم گرفته برای برنامه بیاید، کار بزرگی بوده است. اما دیویدسون با شوخی، اشاره کرد که چاره‌ دیگری هم نداشته است. او گفت: <گور پدر احساسات من کرده… تنها مشکل این است؛ من یک پسر نیک و خوش نیت هستم، و برای همین است که همه‌ دخترها به من پشت پا می‌زنند. همه به من نگاه می‌کنند و با خود می‌گویند: این بچه بیچاره را ببین، امیدوارم کار دست خودش ندهد>.

این کمدین، سپس با اشاره به شمار بالای خالکوبی‌های هماهنگی که او و آریانا، در دوره‌ پنج‌ماهه‌ دوستی‌شان روی بدن شان انجام داده بودند، به شوخی گفت که جوهر این خالکوبی‌ها طلسم‌شده بوده‌اند. او ادامه داد: <بله، اکنون طوری شده، که من حتی می‌ترسم بروم نام مادرم را روی بدنم خالکوبی کنند… یعنی ماجرای طلسم، تا این اندازه برایم جدی شده است>. او گفت، حالا حرف‌های همه‌ آنهایی را که می‌گفتند انجام این خالکوبی‌ها با این سرعت و اشتیاق احمقانه است، را به یاد می‌آورد و می‌پذیرد که راست می‌گفتند.

دیویدسون در ادامه خطاب به جمعیت گفت: <فکر کنم در مجله‌ای خواندم که پرسیده بودند: آیا دیویدسون احمق است؟ و سپس 93 درصد پاسخ مثبت داده بودند. دوستم به من گفت: به این چیزها گوش نکن، این‌ها بدخواه هستند. من هم گفتم راست می‌گوید، من احمق نیستم. اما پس از این جدایی، روزی در آشپزخانه خانه‌ من بودیم. همان دوستم برگشت به من گفت: ظاهرا راست می‌گفتند رفیق، تو واقعا احمق بودی!>

پیت دیویدسون که 24 سال دارد، پیش از جدایی از گرانده، از خانه‌ مشترکش با او اسباب‌کشی کرده بود و حالا با خانواده‌اش زندگی می‌کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان