فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

پیام ویدیویی الهام بخش دریک برای نوجوان تورنتویی مبتلا به سرطان مغز 

 

نوجوان تورنتویی به نام زلک موری 14 ساله که هم اکنون در بیمارستان بستری بوده و با سرطان مغز مبارزه می کند، با دریافت پیام ویدیویی از دریک، خواننده و ترانه سرای اهل تورنتو و یکی از مشهورترین سلبریتی های کانادایی، شاد شد. 

یکشنبه شب، تیمیکا ایشمائل ویدیوی واکنش پسر 14 ساله اش به پیام خواننده محبوبش را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

دریک در پیام ویدیویی گفت که از یکی از دوستانش، یعنی خواننده ای به نام Mustafa the Poet که او نیز اهل تورنتو است شنید که زلک از دوستداران پر و پا قرص او می باشد. دریک خطاب به زلک گفت: تو بسیار قوی هستی، مصطفی گفت که طرفدار من هستی. خوب حالا من طرفدار تو هستم! می خواهم همچنان قوی و مقاوم باشی. دوستت دارم! 

ایشمائل در پیامی که همراه ویدیو در اینستاگرام منتشر کرد، ضمن تشکر از دریک نوشت: نمی دانی که با این کار چقدر او (زلک) را خوشحال کردی. او روزهای بد و خوب دارد، اما پیام شما به او روحیه مضاعف داد تا تسلیم نشود. 

دریک و Mustafa the Poet هر دو، ویدیو را در اینستاگرام های خود به اشتراک گذاشتند. 

 

 

نوجوان تورنتویی از 9 سالگی با اپندیموما مبارزه می کند. او هم اکنون در بیمارستان SickKids تورنتو تحت پرتو درمانی قرار دارد. 

در حسابی که به نام زلک در GoFundMe افتتاح شده است، تاکنون 7 هزار دلار اعانه مردمی جمع آوری شده است. هدف خانواده جمع آوری 20 هزار دلار کمک مالی می باشد. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست