فرهنگ و هنرفیلم و سینما

پیام محبت آمیز جاستین ترودو برای اجرای درخشان بازیگر کانادایی در شوی آمریکایی

 

ظاهرا جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، یکی از بینندگان پر و پا قرص شوی تلویزیونی Saturday Night Live است چرا که او اولین اجرای دن لوی، مجری و بازیگر کانادایی را در این برنامه به زیبایی تبریک گفت.

ترودو روز یکشنبه در توییتر از ستاره مجموعه پرطرفدار Schitt’s Creek، به خاطر اینکه با اجرای درخشان خود در برنامه پر مخاطب تلویزیون آمریکا باعث درخشش همه کانادا شد، تشکر کرد. ترودو با تگ کردن لوی نوشت: وقتی یکی از ما می درخشد در واقع همه ما درخشیده ایم، این طور نیست؟ او در ادامه نوشت: از اینکه دیشب باعث درخشش همه کشور شدی از تو ممنونم، و بابت این اجرای عالی به تو تبریک می گویم.

لوی شنبه شب هفته گذشته اولین اجرای خود را در این برنامه جلوی دوربین برد. ستاره کانادایی در صحبت های آغازین برنامه با مخاطبان فرصت اجرای این برنامه را افتخاری برای خود دانست و با حضور ناگهانی پدرش در برنامه بسیار غافلگیر شد.

تهیه کننده، کارگردان و بازیگر کانادایی در طول اولین برنامه خود، چندین شوخی بامزه از جمله با برگزاری مسابقات سوپر بول در وسط بحبوحه پاندمی کووید-19 کرد.

البته این اولین باری نبود که ترودو لوی را تحسین می کرد. او قبلا هم در سال 2020 و پس از اینکه مجموعه Schitt’s Creek جوایز Emmy را درو کرد، در یک پیام توییتری برای بازیگران و عوامل سازنده آن آرزوی موفقیت کرد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست