Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / پیام قاضی به مدونا: همسایه‌هایت را آزار نده!

پیام قاضی به مدونا: همسایه‌هایت را آزار نده!

یک قاضی دادگاه در منهتن برای <مدونا> پیامی فرستاده است. او از ملکه‌ موسیقی پاپ خواسته مزاحم همسایه‌هایش نشود. <مدونا> در سال 2016 از مدیریت ساختمان محل سکونتش شکایتی کرده بود که نهایتا در سال 2017 توسط دادگاه رد شد. شکایت این ستاره‌ پاپ، به این خاطر بود که شورای آپارتمانش به او گفته بودند هرگاه اعضای خانواده و یا همکارانش در منزل او حضور دارند، خود او نیز باید در منزل حضور داشته باشد. دادگاه در ان زمان گفته بود که <مدونا>، خیلی دیر برای رسیدگی به شکایتش آمده و همچنین اینکه شکایت او، قابل قبول دادگاه نیست.

ظاهرا حالا <مدونا> در پی طرح دوباره‌ شکایتش، به دنبال مدارکی از دستور جلسه‌ شورای آپارتمانش است و مرتب با همسایگانش که اعضای شورا هستند، درگیر است. گفته شده او در جریان این تحقیقات، در صدد یافتن این است که کدام همسایگان به این مصوبه، رای مثبت داده‌اند.

به همین خاطر <جرالد لبویتز> قاضی دادگاه عالی منطقه‌ منهتن، به این ستاره موسیقی گفته امکان دسترسی او به این اطلاعات نیست و او باید از آزار همسایگانش دست بردارد. در سال 2014 شورای آپارتمان محل سکونت او، مفاد قراردادهایش را تغییر داده و به گفته بود که از این پس فرزندان و خدمتکار خانگی او نمی‌توانند بدون حضور او در ملک، در آنجا زندگی کنند. در شکایت‌نامه‌ او آمده بود: <شاکی یک خواننده بین‌المللی است که به طور مداوم در تورهای میان کشوری به سر می‌برد. به همین دلیل، او خانه‌های زیادی در سراسر جهان دارد و همیشه در سفر می‌باشد و نمی تواند به شرایط جدید قرارداد متعهد باشد>.

منزل مورد اختلاف، یک واحد در آپارتمانی در منطقه‌ شمال غربی شهر نیویورک است که <مدونا> آن را به قیمت هفت میلیون و 300 هزار دلار خریداری کرده است. این خواننده، چندی پیش در مراسم جشن مد Met Gala یک اجرای زنده برگزار کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *