فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

پیام دختر جان تراولتا در تولد شصت و هفت سالگی پدر: تو بهترین دوست من هستی

 

 

جان تراولتا در میان سیل پیام های پر مهر و آرزوهای خوب از سوی دوستان و خانواده‌اش، وارد 67 سالگی شد. با وجود اینکه این اولین تولد جان بدون حضور همسر عزیزش کلی پرستون بود که تابستان امسال بر اثر سرطان سینه درگذشت، اما دختر 20 ساله اش سعی کرد پدرش در این روز عشق و محبت خانواده را به طور کامل دریافت کند. او در پیام زیبایی پدرش را بهترین دوست خود خواند و نوشت: تولدت مبارک بهترین مردی که تاکنون دیده ام! تو فقط بهترین پدر دنیا نیستی بلکه بهترین دوست من هم هستی. از تو به خاطر اینکه من را بزرگ کردی، به من عشق دادی، و به خاطر همه کارهای خوبی که هر روز می کنی سپاسگزارم! من و همه دنیا بابت داشتنت به خود می بالیم. دوستت دارم پدر. 

الا این پیام را همراه با عکسی از خودش در کنار ستاره پالپ فیکشن و برادر 10 ساله‌ اش بنجامین منتشر کرده که به نظر می رسد متعلق به گذشته است، زیرا در سال های اخیر تراولتا استایل کچل را برای خود انتخاب کرده است. ستاره فیس آف نیز از پیام های محبت آمیز مردم برای تولدش تشکر کرد و نوشت: 5 میلیارد بار بازدید ویدیو رقص من و کلی در تیک تاک بسیار خوشحالم کرد. همه شما را عاشقانه دوست دارم. 

به نظر می ‌رسد رقص در خانواده تراولتا سنتی قدیمی است. او اندکی پس از مرگ همسرش رقصی از خود و الا منتشر کرد و نوشت: به یاد مادر! زیرا یکی از کارهای مورد علاقه کلی عزیزم رقصیدن با من بود. 

کلی پرستون 57 ساله پس از 29 سال زندگی مشترک با تراولتا، و 2 سال مبارزه با بیماری سرطان سینه، در میان عشق و حمایت اعضای خانواده و دوستانش از دنیا رفت. او چند هفته پیش از مرگش در پیامی به مناسبت روز پدر، جان‌ تراولتا را بهترین انسانی که شناخته بود توصیف کرد و به او گفت عاشقت هستم. 

 

 

تراولتا نیز پس از مرگ همسرش در پیام تکان دهنده ای نوشت: امروز کِلی زیبایم در مبارزه با سرطان شکست خورد. او با شجاعت جنگید و در نهایت در میان عشق خانواده و دوستان تسلیم بیماری شد. 

حالا هفت ماه پس از درگذشت همسرش، او خانه مشترک شان را در ایزل برو ایالت مین آمریکا به قیمت 5 میلیون دلار برای فروش گذاشته است، خانه ای که به گفته پرستون، فقط تغییر دکوراسیون آن یک ماراتون 60 روزه بود

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست