اخباراخبار کانادا
موضوعات داغ

پیام تبریک رهبران احزاب سیاسی کانادا به مناسبت آغاز ماه رمضان

اتاوا- دوشنبه 6 ماه مه، اولین روز از ماه رمضان می باشد. رهبران احزاب سیاسی کانادا با انتشار پیام های جداگانه فرا رسیدن رمضان را به مسلمانان کانادا تبریک گفتند.

در بخشی از پیام جاستین ترودو آمده است: مسلمانان کانادایی هر روز برای ایجاد کانادای بهتر تلاش می کنند. امروز به اتفاق یکدیگر مشارکت آنها را ارج نهاده و به تلاش ادامه بدهیم. ما همواره در مقابل اسلام هراسی و نفرت پراکنی در هر شکل و فرم ایستاده و از ارزش هایی مانند تنوع قومی و آزادی ادیان دفاع خواهیم کرد.

اندرو شیر رهبر حزب محافظه کار کانادا نیز ماه رمضان را فرصتی عالی برای گرامیداشت مشارکت کانادایی های مسلمان دانست و گفت: این ماه فرصتی برای شکرگزار بودن آسایش مادی که از آن برخوردار می باشیم و کمک به نیازمندان است. رمضان همچنین یادآوری مسوولیت مشترک ما در رفتار توام با احترام متقابل است. در جهان پر تنش کنونی و در حالی که انسان های بسیار از خشونت، تبعیض و جنگ رنج می برند، این ماه عبادت و روزه فرصتی عالی برای پیشبرد عدالت خواهی، صلح طلبی و احترام است.

جاگمیت سینگ، رهبر حزب نیودموکرات نیز رمضان را فرصت احیاء معنوی، خدمت به دیگران و عبادت دانست  و گفت: به نمایندگی از سوی همه نیودموکرات ها ماه سرشار از صلح و آرامش در کنار خانواده، دوستان و عزیزان را آرزو می کنم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0