فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

پلیس می‌گوید از تعرض کوین اسپیسی، ویدئویی دارد

bahman-azimi-gif

پلیس ایالت ماساچوست می‌گوید مردی که کوین اسپیسی را متهم کرده که در سال 2016 و در جزیره‌ Nantucket به او تعرض جنسی کرده، بخشی از این ماجرا را در ویدئویی ضبط کرده است. بر اساس بیانیه‌ ای که پلیس صادر کرده، قربانی گفته که در هنگام روی دادن این تعرض، به دوست دخترش ماجرا را گفته بود، اما از آنجا که او حرفش را باور نکرده، با Snapchat ویدئویی برای او فرستاده که در آن اسپیسی او را لمس می‌کرده است.

چندی پیش، دادستان منطقه‌ Cape and Island شکایتنامه‌ ای در مورد تعرض جنسی که در ماه جولای 2016 روی داده، بر علیه اسپیسی تنطیم کرده و این بازیگر آمریکایی قرار است اوایل ماه ژانویه، برای این مورد، به دادگاه برود.

اسنادی که بتازگی از سوی پلیس منطقه‌ای در این مورد منتشر شده، شامل شهادت شاکی پرونده، دوست‌دختر او، یکی از هم‌خانه‌های او، یک کافه دار که در شبی که این اتفاق روی داده در Nantucket کار می‌کرده و چند نفر دیگر است. شاکی پرونده اسپیسی را متهم کرده که به او نوشیدنی الکلی خورانده و سپس تلاش کرده به او تعرض جنسی کند.

دوست دختر شاکی پرونده، به پلیس گفته هنگامی که دوست پسرش به او پیامک داده و گفته که اسپیسی دارد تلاش می‌کند با او رابطه‌ جنسی داشته باشد، حرفش را باور نکرده است. این خانم، به پلیس گفته که سپس آن ویدئوی Snapchat را دریافت می‌کند که اسپیسی را در حال عمل نشان می‌دهد. ویدئوهای Snapchat ، معمولا پس از تماشا شدن، خود به خود پاک می‌شوند، اما راه‌هایی برای ذخیره‌کردن آنها وجود دارد.

شاکی پرونده، پسر خانم هدر اونرا یکی از مجریان پیشین اخبار Boston News است. خانم اونرا در نوامبر 2017 ، به اداره‌ پلیس رفت و گزارش کرد که پسرش در رستوران Nantucket مورد تعرض اسپیسی قرار گرفته است. اسناد پلیس نشان می‌دهد که گزارش این مورد، در 31 اکتبر صورت گرفته، که آن را به نخستین مورد رسمی طرح اتهامات جنسی علیه این بازیگر، تبدیل می‌کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان