Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / اخبار / پزشک شصت و دو ساله به سوء استفاده جنسی از کودکان متهم شد

پزشک شصت و دو ساله به سوء استفاده جنسی از کودکان متهم شد

آلبرتا- پلیس Sylvan Lake آلبرتا، دکتر فرد یانک 62 ساله را با اتهام سوء استفاده جنسی از یک کودک و تهیه و توزیع فیلم پورنوگرافی کودکان روبرو کرد. نامبرده پنجشنبه گذشته در پایان عملیات پلیسی، پس از گفتگو با یک مامور مخفی (لباس شخصی) در ادمونتون بازداشت شد.

یانک بیش از 30 سال است در Sylvan Lake طبابت می کند. او همچنین دومین سال ریاست کالج پزشکان خانواده آلبرتا را سپری می کرد، اما در پی دستگیری از این سمت برکنار شد. دکتر ویشال بلا، سمت ریاست کالج را به عهده گرفته است.

یانک همچنین یکی از استادان دانشکده پزشکی دانشگاه آلبرتا می باشد، اما از سمت خود تعلیق شده است. در وب سایت دانشگاه آلبرتا، به سابقه درخشان این پزشک اشاره شده است.

از یانک خواسته شده که به صورت داوطلبانه از طبابت کناره گیری کند. در صورت امتناع یانک، کالج مجوز طبابت او را تعلیق خواهد کرد. استیو بویک، سخنگوی کالج پزشکان و جراحان آلبرتا گفت: موضع ما مشخص است. دکتر یانک در طول رسیدگی به پرونده، نباید طبابت کند.

عملیات پلیسی از اکتبر 2017 آغاز شد. در جریان این عملیات، متهم بی خبر از اینکه طرف گفتگویش در اینترنت مامور مخفی پلیس از ویکتوریا است، با او درباره رابطه جنسی با دختر 5 ساله مامور پلیس صحبت کرد. در حالی که چنین کودکی اصولا وجود خارجی نداشت. واحد مبارزه با سوء استفاده جنسی از کودکان، پس از شناسایی مکان متهم، پلیس ادمونتون را آگاه کرد.

Behnam Marfou

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *