فرهنگ و هنرفیلم و سینما

پرنس هری و جیمز کوردن در حال فیلمبرداری برای پروژه مخفی

 

پس از ماه ها پرنس هری، عضو سابق خاندان سلطنتی بریتانیا و ساکن فعلی آمریکا، برای اولین بار خارج از خانه و حوالی لس آنجلس دیده شد. او همراه با جیمز کوردن بالای یک اتوبوس بدون سقف در حال فیلمبرداری برای یک پروژه نامعلوم بود. 

دو مرد بریتانیایی مشغول بگو و بخند بودند و در حالی که دوربین ها دور تا دورشان را گرفته بود به نظر می رسید در حال ضبط یک مصاحبه در داخل اتوبوس هستند. هری بعد از هفته ها خوشحال و آرام به نظر می رسید و زیر نور خورشید روی صندلی لم داده بود. به علاوه، با توجه به فاصله ای که هری و کوردن برای رعایت پروتکل های بهداشتی از هم داشتند، ظاهرا نیازی به استفاده از ماسک ندیده بودند. این اتوبوس حوالی ظهر از پارکینگ شبکه سی بی اس خارج و توسط پلیس اسکورت می شد. 

حالا معلوم نیست این مصاحبه بخشی از برنامه جیمز کوردن با عنوان Late Late Show است و یا به قرارداد 100 میلیون یورویی هری و مگان با نتفلیکس مربوط است.

البته هری و جیمز دوستی دیرینه ای دارند و حتی جیمز به همراه همسرش جولیا کری یکی از مدعوین عروسی سلطنتی هری و مگان در سال 2018 بود.

مگان و هری در حال حاضر در خانه مجلل 11 میلیون دلاری خود در همسایگی سلبریتی هایی از جمله اپرا وینفری و الن دجنرس زندگی می کنند و از قوانین دست و پاگیر و مقررات زندگی در خاندان سلطنتی خود را رها کرده اند. اما پس از یک سال زندگی در لس آنجلس، که اصلا برای هری جذاب نبوده است، این خانواده کوچک تصمیم گرفته اند به مونته سیتو در سانتا باربارا در فاصله یک ساعتی لس آنجلس، و محل زندگی میلیونرهای آمریکایی، نقل مکان کنند.

 

 

هری و مگان آخرین بار در نوامبر سال گذشته در روز بزرگداشت سربازان کشته شده در جنگ، در قبرستان لس آنجلس دیده شده بودند. این زوج موسسه خیریه خود را با نام آرچی ول تاسیس کرده اند که یک سازمان غیرانتفاعی با هدف پیشبرد و متحد کردن جوامع معرفی شده، اما ظاهرا فقط از قرارداد خود با اسپاتیفای 30 میلیون دلار ناقابل کسب درآمد کرده است

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست