فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

پرنس هری با چاپ خاطراتش انتقام مرگ مادرش را از سلطنتی ها می گیرد

 

پرنس هری تا کنون بارها درباره صدمه ای که در 12 سالگی با از دست دادن مادرش به او وارد شد و همچنین رفتار ناشایستی که مادرش در خانواده سلطنتی تجربه کرده بود صحبت کرده است. اما حالا گفته می شود او قصد دارد با انتشار کتاب خاطرات خود به طور جدی از همه کسانی که به مادرش بدی کرده و بستر مرگ نابهنگام او را فراهم کرده بودند، انتقام بگیرد. در حالی که برای یک کودک 12 ساله کسی عزیزتر از مادرش نیست، می توان تصور کرد آگاهی از چالش های هر روزه ای که دایانا به لطف بعضی اعضای خانواده سلطنتی با آن رو به رو بوده است، چه فشاری را بر هری و ویلیام وارد کرده است.

از طرف دیگر، کتاب خاطرات هری به همت انتشارات پنگوئن منتشر می شود که به اظهار نظرهای کلی و سربسته رضایت نمی دهد و احتمالا افشاگری های شفاف و مستقیمی را از زبان هری درباره اعضای خانواده سلطنتی ثبت کرده است.

مصاحبه جنجالی مگان مارکل و پرنس هری هرچند بخشی از این افشاگری ها را در بر داشت اما اشاره مستقیمی به سوءرفتارهایی که در دوران حضور مگان در خانواده سلطنتی بر او تحمیل شده بود صورت نگرفت. تنها چیزی که عموم مردم شاهد بودند این بود که پرنس هری حاضر شد آسمان و زمین را به هم بدوزد تا همسرش را آنچه مادرش را از او گرفته بود، دور نگه دارد. در نتیجه هنوز رازهای مگوی بسیاری در صندوق خاطرات خانواده سلطنتی باقی مانده که می توان انتظار داشت کتاب خاطرات هری، آنها را بیرون بریزد.

گفته می شود هدف اصلی در این کتاب کامیلا پارکز بولز خواهد بود که رفتار او با دایانا و بعد هم با مگان، پرنس هری را به انتقامجویی واداشته است. هم اکنون بسیاری از علاقه مندان به اسرار خانواده سلطنتی بی صبرانه منتظرند واقعیت کسانی را که جلوی دوربین ها و پشت درهای بسته چهره متفاوتی دارند، از نگاه پرنس هری تماشا کنند

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست