مقالاتمقالات اجتماعی

پرنده‌ ماه تولد شما، از شخصیت شما چه می‌گوید؟

ماهی که هر کدام از ما،  در آن به دنیا آمده‌ایم، پرنده‌ای دارد که نماد و نشان آن ماه است. این پرندگان، بخشی از شخصیت ما را برای ما آشکار می‌کنند. شما در کدام ماه به دنیا آمده‌اید؟

ماه ژانویه (جغد)

شما معمولا آن کسی نیستید که بحث را آغاز می‌کند یا سر به مخالفت می‌گذارد، بلکه بیشتر ترجیح می‌دهید که یک روش سازنده‌، برای حل مشکلات بیابید. از بحث کردن خوش تان نمی‌آید، اما همیشه آماده هستید تا برای گرفتن حق تان بجنگید. هر گاه که باور داشته باشید حق با شماست، نظرتان را به سادگی تغییر نمی‌دهید مگر به دلیل نیکی باشد.

فوریه (گنجشک نیلی یا Indigo Bunting)

پرنده‌ شما، روحی آزاد دارد. شما، رفتاری دارید که هرگز نمی‌تواند کسل کننده یا قابل پیش‌بینی باشد و به خاطر توانایی فکری تان برای دیدن سوی ناپیدای جهان فانی، شناخته می‌شوید. هنر نویسندگی، موسیقی و سایر هنرها، به تار و پود شخصیت شما گره خورده است.

مارچ (سینه سرخ یا Robin)

شما فکری پذیرا دارید، به توانایی‌های خود ایمان دارید و با آنچه هستید، احساس راحتی می‌کنید. شما می‌دانید که در هنگامه‌ سختی، بهترین راه این است که به قلب تان اعتماد کنید، نه نظرات دیگران. هنگامی که شرایط سختی در زندگی فرا می‌رسد، به قدرت سازگاری خود تکیه می کنید تا بتوانید از آن شرایط گذر کنید.

اپریل (سسک ویلسون یا Wilson’s Warbler)

مهربانی، در ذات شماست و شما وقت و احساسات تان را، بدون چشمداشت به دیگران می‌بخشید. شما می دانید که هر وقت احساس ضعف می‌کنید، می‌توانید روی خودتان حساب کنید.

مِی (بلبل)

شما نیز، مانند صدای چهچه شیرین پرنده‌ ماه تان، روز هر فردی را که به او برمی‌خورید، روشن و نورانی می‌کنید. خُلق خوش و مثبت‌گرای شما، قدرت سرایت به دیگران را نیز دارد، و خیلی‌ها به شما برای این موضوع، غبطه می‌خورند. دیگران می‌گویند، تنها دیدن لبخند شما کافیست که ترشرویی را به شیرینی و آرامش، تبدیل کند.

جون (قمری یا Dove)

شما راستگو، درستکار و رک‌گو هستید. باور دارید که همیشه باید خودتان باشید و از رفتار دیگران تقلید نکنید. برای اینکه بهتر به نظر برسید، دروغ نمی‌گویید و برای تحت تاثیر دادن دیگران، خود را بزرگتر از آنچه هستید، جلوه نمی‌دهید.

جولای (عقاب)

گرچه در برخی دوره‌های زندگی، به توانایی‌های خود شک کرده‌اید، اما قلبی قدرتمند و ذهنی هوشمند دارید. به همین خاطر، نیازی ندارید تا برای بالا بردن خود، دیگران را تحقیر کنید.

آگوست (ماهی‌خورک رودخانه‌ای یا Kingfsher)

بچه‌هایی که در این ماه به دنیا می‌آیند، برای رفتار صمیمی شان مشهورند. شما، نه تنها از دیدار با آدم‌های جدید لذت می‌برید، بلکه کاری می‌کنید تا آنها نیز، از آشنایی با شما لذت ببرند.

سپتامبر (شاهین دم سرخ)

شما اهل تقلید و پیگیری جریان‌های فرهنگ عمومی نیستید، و ترجیح می‌دهید نسبت به خواسته‌های قلبی و یگانه‌ خود، وفادار باقی بمانید. از راستگویی دست برنمی‌دارید، حتی اگر به زیان خودتان تمام شود و دیگران، این ویژگی را در شما می‌ستایند.

اکتبر (قو)

زیبایی و وقار، در بیرون و درون شما آشکار است، درست مانند پرنده‌ ماه تان. شما شخصیت معتبری دارید، شایعه‌سازی نمی‌کنید و از آنها نیستید که پشت سر افراد بد بگویید و در روی شان خوش بگویید. و در مجموع، آدم روشنفکری هستید.

نوامبر (دلیجه)

پرنده‌ بامرام گروه! شما، بهترین دوستی هستید که هر کسی می‌تواند داشته باشد، یک همراه و همزبان بی‌نظیر. شما از آن دوستانی هستید، که در فراز و نشیب زندگی، و در روبرو شدن با دشواری‌ها، پشتیبان و همراه دوست تان هستید. نه تنها دیگران را به راه راست راهنمایی می‌کنید، بلکه کاری می‌کنید که آن راه، سرگرم‌کننده و پرماجرا شود.

دسامبر (غراب – کلاغ بزرگ)

شما معتدل و باانصاف هستید و فکری پذیرا دارید. اجازه می‌دهید دیگران به روش خودشان زندگی کنند و تلاش نمی‌کنید به آنها دستور دهید. از آن دسته افراد نیستید که فکر می‌کنند از دیگران بهترند و خود را تافته‌ جدابافته نمی‌دانید. شما رفتاری فروتنانه دارید، اما در عین حال، همیشه به خود و توانایی‌هایتان باور دارید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0