فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

پرطرفدارترین پست‌های ملانیا ترامپ در 2018

بیشتر نزدیکان در حلقه‌ داخلی زندگی دونالد ترامپ توانستند تا پایان سال 2018، در کنار او بمانند؛ سالی که با اتهامات فساد، مشکلات قضایی و شکست‌های انتخاباتی، به سالی پر فراز و نشیب برای دولت او، تبدیل شد. با این حال، ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا نیز، که در دوره‌هایی از نظرها پنهان می‌شد، سهم خود از توجه مردم را کسب کرد. او، رئیس‌جمهور را در چند سفر سیاسی همراهی کرد و به خاطر سفرش به آفریقا و پویش Be Best که برای سلامت روانی کودکان به راه انداخته بود، به تیتر رسانه‌ها تبدیل شد.

اما ملانیا چند بار هم،  با کارهایش انتقادات شدیدی را متوجه خود کرد. یکی از این بارها، مربوط به سویشرتی بود که در میانه‌ انتقادات به ترامپ برای جداسازی بچه‌های مهاجرین غیرقانونی از بزرگسالان و والدینشان، بر تن کرده بود. در پشت این لباس، جمله‌ I don’t really care, do u?  دیده می‌شد، که به فارسی یعنی: برای من (این موضوع) واقعا اهمیت ندارد، برای شما چطور؟

آنچنان که از شخصی در جایگاه ملانیا انتظار می‌رود، پس از ورود او به کاخ سفید، آمار پیروان او در شبکه‌های اجتماعی، به صورت انفجاری بالارفت و اکنون به دو نیم میلیون نفر بالغ می‌گردد.

در اینجا دو مورد از پر بازدیدترین پست‌های بانوی اول آمریکا در اینستاگرام، در سال 2018 را آورده‌ایم:

تبریک به قاضی کاوانا

یکی از پست‌های بسیار سیاسی ملانیا در سال 2018، پس از مبارزه شدید جمهوریخواهان و دموکرات‌ها برای انتخاب و یا رد برت کاوانا برای سمت دادستان کل ایالات متحده بود. او در اینجا، عکسی از خود، در کنار ترامپ و کاوانا و چند قاضی دیگر به اشتراک گذاشت و در زیر آن، به کاوانا تبریک گفت. این پست، 171 هزار و 143 لایک گرفت. البته این پست، به خاطر اتهامات تعرض جنسی به کاوانا مورد انتقادات شدیدی از سوی دموکرات‌ها قرار گرفت.

کریسمس در کاخ سفید

اما پربازدیدترین و پرطرفدارترین پست ملانیا  در 2018، عکس پرتره‌ او در کنار ترامپ و دکوراسیون کریسمس بود، که نخستین کریسمس این زوج به عنوان زوج نخست آمریکا را به تصویر می‌کشید. این پست 378 هزار 459 لایک دریافت کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0