اخباراخبار کانادا

پرداخت اجاره خانه فرزندان بزرگسال توسط والدین کانادایی 

تورنتو- با اینکه رونق اقتصادی در کانادا سبب بهبود قدرت خرید کانادایی ها شده است، اما بسیاری از مردم، بخصوص نسل جوان نگران مسکن و هزینه های مربوط به آن می باشند. 

در پایان نظرسنجی که به سفارش CBC News انجام شد، 32 درصد از کانادایی های جوان هزینه مسکن را دغدغه فکری اصلی خود ذکر کردند. این میزان به مراتب بالاتر از موضوعات مهم دیگر مانند تغییرات اقلیمی (19 درصد)، بهداشت و سلامتی  (10 درصد) و مهاجرت (8 درصد) می باشد. 

گرانی بیش از حد مسکن باعث شده است 24 درصد از والدین کانادایی دارای فرزند بزرگسال، به ایشان در صاحبخانه شدن کمک کنند. 48 درصد از والدین نیز ادعا کردند که به فرزندان بزرگسال شان در آینده کمک خواهند کرد. 

اما کمک مالی والدین به خرید خانه برای فرزندان محدود نمی شود. 35 درصد از والدین پرداخت بخشی از اجاره خانه یا آپارتمان فرزندان بالای 18 سال را تقبل کرده اند. 

در بخش مرکزی تورنتو، اجاره یک واحد 1 خوابه ماهانه 2 هزار و 266 دلار می باشد. صاحبخانه ها در ونکوور بابت یک واحد 1 خوابه اجاره ماهانه 1 هزار و 990 دلاری را مطالبه می کنند. اجاره بها حتی در کلگری که با رکود بازار مسکن روبروست، بالا می باشد. اجاره یک واحد 1 خوابه در این شهر، بیش از 1 هزار دلار است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0