اخباراخبار کانادا

پرتاب کننده صندلی از بالکن کاندومینیوم در تورنتو خود را به پلیس معرفی کرد

 

تورنتو- زن19  ساله ای به نام مارسلا زویا که از صحنه پرتاب دو صندلی و اشیای دیگر از بالکن کاندومینیوم مشرف به بزرگراه Gardiner و Lake Shore Boulevard تورنتو فیلمبرداری و آن را منتشر کرد، صبح چهارشنبه 13 فوریه خود را به پلیس معرفی کرد. نامبرده با اتهام به خطر انداختن جان مردم و وارد کردن خسارت زیر 5 هزار دلار روبرو می باشد.

انتشار فیلم ویدیویی از پرتاب دو صندلی در رسانه های اجتماعی باعث شد، پلیس به دنبال شناسایی این زن جوان که با اقدام خطرناک خود جان عابران و رانندگان اتومبیل های عبوری را به خطر انداخته بود، برآید. به گزارش پلیس، این حادثه حوالی ساعت 10 صبح شنبه گذشته در کاندومینیومی واقع در منطقه Harbour و خیابان York در دان تاون تورنتو رخ داد.

در گزارش های اولیه و تایید نشده ادعا شد که این زن آپارتمان را از طریق Airbnb اجاره کرده بود.

شوکه کننده ترین مورد در مورد این اتفاق، مجروح یا کشته نشدن هیچ کس در نتیجه این اقدام احمقانه و خطرناک می باشد. در واقع تنها کسی که از این مساله آسیب دید، خود پرتاب کننده بود. مسلما این زن استحقاق مجازاتی که در انتظارش می باشد را دارد. زیرا امکان داشت با این حرکت، سبب مرگ رهگذر یا تصادف مرگبار بشود.

اقدام این زن جوان نشان دهنده مشکل و معضل جدی است. دان تاون تورنتو مملو از آسمانخراش های شیشه ای است که اکثرا هم بالکن دارند. متاسفانه بسیاری از ساکنان این آپارتمان ها عادت ناپسند انداختن اشیای مختلف، بخصوص ته سیگار و بطری مشروب، زباله و مدفوع سگ از بالکن هایشان را دارند. سال گذشته اداره آتش نشانی تورنتو کمپینی را برای منصرف کردن شهروندان از انداختن ته سیگار از بالکن آپارتمان هایشان معرفی کردند. در سال 2017، حداقل 51 مورد آتش سوزی ناشی از ته سیگار در تورنتو گزارش شد. آیا وقت آن نرسیده که با پرتاب کنندگان اشیای کوچک و بزرگ، حتی ته سیگار از بالکن برخورد شود؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0