مقالاتمقالات اجتماعی

پدری که فرزند 11 ساله‌اش را به سکس با نامادری‌اش وادار کرد

20 سال پیش، یک پدر بریتانیایی، در تلاشی غیرعادی برای درمان همجنسگرایی پسر 11 ساله‌اش، او را وادار کرد تا با مادرخوانده‌اش رابطه‌ جنسی برقرار کند. این پدر، امسال به سزای اعمالش رسید.

نام این پسر، دنیل بود، و هنگامی که او از این کار سر باز زد، پدرش به او حمله کرد و تلاش کرد او را کتک بزند. در پیامد این واقعه، معصومیت کودکانه از زندگی دنیل جوان رخت بربست و جای خود را، به یک تاریکی و خباثت داد که درکش برای بسیاری از مردم، دشوار است.

در طول 20 سالی که از این رویداد گذشت، این خاطرات بد، ذهن دنیل را انباشته بودند، به طوری که او حتی بوی ادکلنی که زن پدرش در آن روزها می‌زد را، نمی‌توانست فراموش کند. اما، او از پا ننشست و برای اثبات مجرمیت پدرش، که یکی از کارمندان پیشین وزارت دفاع انگلستان است، به هیبت یک کارآگاه خصوصی درآمد. امسال او سرانجام توانست ببیند که شکنجه‌کنندگانش محاکمه شده و به سزای اعمال شان می‌رسند: چندی پیش ریچارد داولینگ پدر دنیل و همسر سابقش آنت برکسپیر که هر دو 62 سال دارند، به ترتیب، به 5 و 8 سال زندان محکوم شدند. این دو، در هنگامه وقوع این رویداد، 38 سال داشتند.

دنیل که اکنون 36 سال دارد، تصمیم گرفت در گفتگویی با نشریه‌ بریتانیایی Mirror پرده از این ماجرای هولناک بردارد. او در این گفتگو می‌گوید که این آزارگری، از یک روز یکشنبه آغاز شده؛ هنگامی که داولینگ و برکسپیر به همراه دنیل در حال انجام یک بازی تخته‌ای به نام Frustration در منزل شان بوده‌اند. او می‌گوید: <پدرم گفت که می‌خواهند به شکل متفاوتی بازی را ادامه دهند… اینکه از آن پس، هر زمان کسی باخت، باید لباس‌هایش را درآورد. تا پایان بازی، آنت کاملا لخت شده بود. آن دو به من گفتند که باید بروم و سینه‌های او را لمس کنم و ببوسم. به باور من، آن شب، فقط داشتند مرا امتحان می‌کردند، چون رابطه جنسی اصلی و کامل، در شب‌های بعدی آغاز شد>.

در طول سه سال زندگی پدر دنیل با آنت برکسپیر، این کودک، بیش از 10 بار توسط نامادری‌اش، مورد سوءاستفاده‌ جنسی قرار گرفت. در بسیاری از این موارد، دنیل مجبور بود شاهد رابطه‌ جنسی میان پدر و نامادری‌اش باشد و سپس با برکسپیر رابطه داشته باشد. گاهی اوقات نیز، او را وادار می‌کردند تا پیش از رابطه، فیلم پورنو تماشا کند. این آزارها، سرانجام در سال 1996 و هنگامی متوقف شدند، که داولینگ و برکسپیر طلاق گرفتند. حالا، داولینگ ادعا می‌کند دلیل طلاقش این بوده که همسرش به او گفته در یک روز، هم با دنیل و هم با پدربزرگش، ارتباط جنسی داشته است.

 

 

دنیل اکنون یک مرد همجنسگرا، ولی مجرد است و مدیریت یک لباس‌فروشی را بر عهده دارد. او می‌گوید: <به خاطر اینکه در آن سن پایین، ذهن مرا با مسایل جنسی مسموم کردند، رابطه‌ جنسی اکنون و در این سن، برایم بی‌معنی شده است. حتی آن چند خاطره‌ خوبی هم که از دوران کودکی دارم، به خاطر تصاویر این سوء استفاده جنسی، تیره و تار شده‌اند>.

پدر دنیل در هنگام دستگیری توسط پلیس، اقرار کرد که او و برکسپیر، به طرز شنیع و چندش‌آوری پسرش را آزار داده‌اند و از او سوءاستفاده‌ جنسی کرده‌اند و گفت که به خاطر این اعمال، احساس شرمساری می‌کند. اما در دادگاه، او مدعی شد که دلیلش برای آزار جنسی پسرش، این بود که از همجنسگرا شدن او جلوگیری کند، او را از افراد پدوفیل دور نگه دارد و ارتباط با زنان را به او بیاموزد.

داولینگ از سوی دادگاه، به یک فقره ظلم به کودک و یک فقره جرمی دیگر مربوط به رابطه‌ جنسی با حضور کودکان، محکوم شد. دنیل در پایان جلسه دادگاه، خطاب به قاضی گفت :<پدرم، من را قربانی افکار احمقانه و احساس گناهش از گرایش جنسی ام کرد. برای من، او مدت‌هاست که مرده است>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *