اخباراخبار کانادا

پاییز دو هزار و هجده به پیش بینی کارشناسان هواشناسی

کانادا- پاییز چند روز دیگر از راه می رسد. در آستانه خزان، The Weather Network کانادا وضعیت هوا در سراسر کشور را پیش بینی کرده است.

کارشناسان این سازمان، پاییز ملایم تر با دمای نرمال و حتی اندکی بالاتر از حد نرمال را برای اکثر مناطق کشور پیش بینی کرده اند.

کریس اسکات، کارشناس ارشد شبکه مورد اشاره گفت:<پاییز فصل نوسانات دما و طوفان های قدرتمند است. پاییز امسال نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. اما در کل نوسانات آب و هوایی کمتری را شاهد خواهیم بود. با این حساب می توانیم در گذر از تابستان به زمستان، انتظار روند آرام و ملایم کاهش دما را داشته باشیم.

ساکنان مناطق Maritime (استان های نووا اسکوشیا، نیو برانزویک، جزیره پرینس ادوارد) و جنوب انتاریو و همچنین کرانه غربی کشور یعنی بریتیش کلمبیا و بخش هایی از آلبرتا و یوکان، پاییز گرم تر از معمول  را پیش رو خواهند داشت.

میزان بارندگی در مناطق جنوب بریتیش کلمبیا، کمتر از حد نرمال و در قسمت های شمالی استان، بیشتر از معمول پیش بینی شده است. ترکیب دمای معتدل تر و بارندگی کمتر می تواند سبب به تاخیر افتادن فصل اسکی در بریتیش کلمبیا بشود.

ساکنان استان های آلبرتا، مانیتوبا و جنوب ساسکاچوان، علیرغم بارش اخیر برف، پاییز نسبتا معتدل را سپری خواهند کرد. میزان بارندگی نیز کمتر از حد معمول پیش بینی شده است.

ماه سپتامبر برای ساکنان اکثر بخش های انتاریو و کبک، تفاوتی با تابستان نداشت. اما چه بخواهیم و نخواهیم پاییز در راه است. کارشناسان هواشناسی، وقوع طوفان های پاییزه کمتر از معمول را پیش بینی کرده اند.

برای مناطق ساحلی اقیانوس اطلس، پاییز گرم تر و خشک تر از معمول پیش بینی شده است.

ساکن مناطق شمالی کشور (به جز اکثر بخش های نوناووت) می توانند از پاییز معتدل تر لذت ببرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0