اخباراخبار کانادا

پایان پاندمی در خانه سالمندان واقع در ناحیه یورک 

تورنتو- Global News: مسوولین خانه سالمندان واقع در ناحیه یورک که 18 نفر از ساکنانش قربانی COVID-19 شدند، پایان پاندمی در این مرکز را اعلام کردند. 

مایک بیکول، مدیر اجرایی مرکزfor Seniors   Markhaven Home   با ارسال نامه ای برای خانواده های ساکنان مرکز، از پایان پاندمی خبر داد. بازرسان آژانس سلامت عمومی ناحیه یورک نیز، آن را تایید کردند. 

متاسفانه 18 نفر از سالمندان ساکن این مرکز در اثر عوارض COVID-19 جان خود را از دست دادند. مجموعا 34 نفر از ساکنان و 24 نفر از کارکنان این مرکز به ویروس مبتلا شدند.  

مدیریت مرکز تاکید کرد که به دلیل ادامه شیوع کروناویروس در منطقه، مقررات سختگیرانه، از جمله منع ورود اعضای خانواده به مرکز، کماکان اعمال خواهد شد. 

مارگارت کالور که همسرش وین در Markhaven تحت قرنطینه اجباری بسر می برد، از تلاش های کارکنان برای پایان دادن به پاندمی در خانه سالمندان قدردانی کرد. 

 

 

ناحیه یورک در شمال تورنتو، جزو آلوده ترین مناطق انتاریو به کروناویروس می باشد. مقامات آژانس سلامت عمومی ناحیه یورک، ابتلای 949 نفر به ویروس در مراکز نگهداری از سالمندان را گزارش کردند. کروناویروس تا به این لحظه سبب فوت 117 نفر از سالمندان در منطقه شده است. متاسفانه اپیدمی همچنان در 29 مرکز از 54 خانه سالمندان واقع در منطقه ادامه دارد. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!