صفحه اصلی / اخبار / پاسخ دندان شکن کانادایی ها به زن برقه پوش در سوپرمارکت

پاسخ دندان شکن کانادایی ها به زن برقه پوش در سوپرمارکت

Razi-Clinic

تورنتو- به نقل از debatepost.com و به گزارش شاهدان عینی، یک زن مسلمان برقه پوش که در صف کشیر سوپرمارکت ایستاده بود، پس از رسیدن نوبت خود، به مدال مزین به پرچم کانادا بر روی لباس کشیر اشاره کرده و با صدای بلند درباره آن اظهار نظر کرد. زن کشیر، با لمس مدال گفت: من با افتخار آن را می پوشم. پسر من سرباز است و در خارج از کشور خدمت می کند. این را به احترام او به سینه می زنم.

زن مسلمان که ظاهرا از این پاسخ برافروخته تر شده بود، با ذکر اینکه عراقی است از کارمند فروشگاه پرسید که کی می خواهد بمباران و کشتار هموطنانش را متوقف کند؟ در این لحظه، مرد سالمندی که در صف ایستاده بود به زن نقاب پوش نزدیک شد و گفت: ببخشید، ولی صدها مرد و زن کانادایی، مانند فرزند این خانم، مبارزه کرده و جان شان را فدا کردند تا امثال شما بتوانید به کانادا بیایید. کشوری که به شما اجازه می دهد آشکارا مقابل یک کارمند بی گناه فروشگاه بایستید و او را به بمباران هموطنان تان متهم کنید. معتقدم اگر در عراق هم می توانستید اینطور آزادانه اظهار نظر کنید، نیازی به حضور ما در آن کشور و مبارزه نبود. حالا که به لطف حضور در کانادا یاد گرفته اید که آزادانه اظهار نظر کرده و کانادایی هایی که حمایت شان را از شما و کشورتان دریغ نکردند مورد انتقاد قرار بدهید، حاضرم با کمال میل پول بلیط تان را بدهم تا به عراق بازگردید. وقتی به آنجا رسیدید و اگر توانستید علیرغم اظهار نظر آزادانه زنده بمانید، آنوقت در جهت اصلاح خرابی هایی که هموطنان عراقی شما ایجاد کردند تلاش کنید. ویرانی ها و جنجالی که به نظر می رسد برای فرار از آنها به کشور من آمده اید!

با اینکه صحت این گزارش تایید نشده، ولی مطرح شدن آن نشاندهنده جوی است که در حال حاضر در بسیاری از کشورهای غربی حکمفرما می باشد.


3 نظرات

  1. تولید داعش از کی تا حالا شده امکان نظر دادن؟
    شما داعش رو برای عراق به وجود آوردید و این زن هم نتیجه تفکر داعشیه
    بهتره خودتونو ملامت کنید تا یه آدم عامی رو که اومده گوجه و پیاز بخره

  2. از کی اواره کردن مردم شده خدمت کردن که کسی بهش افتخار کند و مردم اون کشور را متهم ؟؟؟؟ اگر شرایط برعکس و تو کانادا جنگ بود حق اون زن برقه پوش بود که کانادایی رو متهم کند به پناه اوردن به کشور امن؟

  3. از قدیم گفتم شل بگیری سفت میخوری.
    همیشه طلبکارن … بعضی وفتها حق رو به ظرفداران ترامپ میدم که چطور به ستوه اومدن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *