Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / پاسخ دندان‌شکن PINK به اظهارنظر درباره‌‌ سنش

پاسخ دندان‌شکن PINK به اظهارنظر درباره‌‌ سنش

 

ظاهرا <پینک> ستاره‌ موسیقی پاپ و راک، گاهی اوقات اظهارنظرهایی که در شبکه‌های اجتماعی درباره‌ او می‌شود را می‌خواند و گاهی تصمیم می‌گیرد به آنها پاسخ هم بدهد.

صبح روز چهارشنبه، یکی از کاربران <توییتر> درباره‌ این خواننده نوشت: <او آنقدر پیر است که باید به او به جای پینک (به معنای صورتی) بگوییم پرپل (بنفش)…>.

<پینک> در پاسخ به این توییت ، نوشت: <تو باید اهل لس‌آنجلس باشی. خوب، در واقع هنوز گروه کوچکی از آدم‌های دنیا هستند که تصمیم گرفته‌اند به طور طبیعی پیر شوند. و من برای هر دقیقه‌ لعنتی در این 38 سال زندگی‌ام، زحمت کشیده‌ام. فکر می‌کنم لقب بنفش، بیشتر برازنده خود تو باشد>.

این خواننده، در یک توییت جداگانه ادامه می‌دهد: <من از آن طرز فکری پیروی می‌کنم که می‌گوید بالا رفتن سن، برکت و نعمت است. طرز فکری که می‌گوید اگر روی صورتت و دور چشم‌ها و دهانت، خط ها و چین‌هایی داشته باشی، این معنی‌اش این است که در زندگی‌ات خیلی لبخند زده‌ای و خندیده‌ای. دعا می‌کنم که 10 سال دیگر، باز هم پیرتر به نظر برسم، چون زنده بودن یعنی همین>.

پیام این ستاره‌ راک در توییتر، 68 هزار لایک دریافت و 10 هزار نفر آن را بازتوییت کردند. یکی از طرفداران در حمایت از <پینک> گفت که حتی زمانی که این هنرمند 80 سال داشته باشد، او برای تماشای کنسرت ها و اجراهای آکروباتیکی که در آنها انجام می‌دهد، خواهد رفت. <پینک> در پاسخ او به طنز نوشت که او کنسرتی را که در 80 سالگی‌اش اجرا خواهد کرد، به جای <راک اند رول>، باید <رینکل اند رول> بنامد. در انگلیسی Wrinkle یا <رینکل> به معنی <چین و چروک> است.

پینک که نام اصلی‌اش <آلیشیا بت مور> است متولد 1979 است و فعالیت هنری‌اش را در زمینه‌ خوانندگی در سال 1995 آغاز کرد. او گفته نام Pink را از روی یکی از کاراکترهای فیلم Reservoir Dogs اثر <کوئنتین تارانتینو> برداشته است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *