فرهنگ و هنرموزیک

پاسخ جسی نلسون به کسانی که او را به تقلید از سیاهان متهم کردند

خواننده سابق گروه لیتل میکس که با جدایی از این گروه و اجرای آهنگ های مستقل، فصل جدیدی را در دوران حرفه ای خود آغاز کرده، اولین آهنگ خود با عنوان  Boyz را منتشر کرد؛ ترکی الهام گرفته از Bad Boys for Life اثر دیدی، و با حضور خود دیدی در موزیک ویدیوی آن. هرچند بسیاری از هواداران نلسون ظرف کمتر از 24 ساعت آهنگ را خریداری کرده و خواننده مورد علاقه خود را به خاطر کار جدیدش تحسین کردند، اما عده ای نیز او را به خاطر ظاهرش در این موزیک ویدیو و تقلید از استایل سیاهپوستان مورد انتقاد قرار دادند.

نلسون نیز در مصاحبه ای با وولچر، منشا این انتقادات را اعضای تیم سابقش دانست و گفت تا قبل از اینکه از لیتل میکس جدا شود هیچ گاه چنین مسایلی علیه او مطرح نمی شد. او در ادامه گفت: من عاشق فرهنگ و موسیقی سیاهان هستم چون با آن بزرگ شده ام. می دانم که یک خواننده انگلیسی سفیدپوست هستم و آن را انکار نکرده ام، اما دلم نمی خواهد کسی به من بگوید چه بپوشم یا چه کار کنم.

.

نلسون ادامه داد: حالا که از لیتل میکس جدا شده ام می توانم 100 درصد خودم باشم. موی فر و پوشیدن کتانی و شلوار بگی دقیقا چیزی است که من هستم. اگر کسی دوست ندارد می تواند هوادار من نباشد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست