فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

ویکند سفیر آینده برنامه جهانی غذا

ویکند که معمولا در سکوت و بدون سر و صدا کارهای بزرگ خود را انجام می دهد، اقدامات خیرخواهانه اش را نیز که روز به روز بر فهرست آن افزوده می شود دور از دوربین رسانه پیش می برد.

او در ماه آوریل در راستای حمایت های خود از اتیوپی، یک میلیون دلار به برنامه جهانی غذا کمک کرد. اما مهم تر از آن، قرار است سفیر آینده این برنامه باشد تا به لیست ستاره هایی مانند کیت هادسون هنرپیشه، مایکل کورس طراح مد، و جانلوئیجی بوفون بازیکن فوتبال، بپیوندد.

ویکند درباره این تصمیم خود گفت: برنامه جهانی غذا روزانه جان افراد زیادی را نجات می دهد، و من هم دغدغه رسیدگی به بحران فقر و گرسنگی را دارم. ایبل تسفایه معروف به ویکند در ماه جون نیز 200 هزار دلار به جنبش زندگی سیاهان باارزش است. و همچنین جنبش حقوق خود را بشناسید در جهت کمک به سیاهانی که مورد خشونت پلیس قرار می گیرند کمک کرد. او همچنین مبالغی جهت کمک به هنرمندانی که در دوران پاندمی به حمایت مالی نیاز داشتند، و کادر درمان مناطق محروم اهدا کرد. 

در مراسم معرفی سفیر جدید برنامه جهانی غذا، با شرکت مدیران و شخصیت های رسانه که همگی از حضور ویکند به وجد آمده بودند، بارون سگار، مدیر این برنامه گفت: صدای ویکند پر قدرت و الهام بخش است که با تعهدی که به کمک به مردم جهان دارد همراستا شده است. ما از اینکه او به تیم ما بپیوندد بسیار هیجان زده هستیم. او قطعا الهام بخش نسل بعدی نوعدوستانی خواهد بود که با فقر و گرسنگی مردان و زنان و کودکان مبارزه خواهند کرد


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست