فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

ویکتوریا بکهام در تورSpice Girls شرکت نمی‌کند

ویکتوریا بکهام در تور جدید گروه Spice Girls دور کشورهای اتحادیه‌ بریتانیا (UK)، حضور نخواهد داشت. این عضو پیشین گروه، که دیگر اعضای آن را گری هورنر، اما بونتون، مل بی و مل سی تشکیل می‌دهند، حالا دلیل تصمیمش برای شرکت نکردن در تور، را توضیح داده است. در بیانیه‌ای که برای گردهمایی دوباره‌ این گروه منتشر شده، ویکتوریا توضیح می‌دهد که دوران عضویت در این گروه سرشناس خوانندگان دختر، برای او بسیار ارزشمند بوده است. او می‌گوید: <عضویت در Spice Girls یکی از مهم ترین مسایل زندگی من بوده است و برای تمام دوستانم در گروه آرزوی بهترین‌ها را دارم. امیدوارم حالا که همه‌ آنها دارند تور دوباره می‌گذارند، اوقات خوشی را در کنار هم داشته باشند>. او ادامه می‌دهد: <من می‌دانم که آنها برنامه‌‌ بی‌نظیری را اجرا خواهند کرد و هواداران وفادار گذشته و حال گروه، از این برنامه بی‌اندازه لذت خواهند برد>.

گرچه ویکتوریا، خود، توضیح نداده که دلیل تصمیمش برای عدم حضور در تور Spice Girls چیست، اما بخش‌های دیگر این بیانیه توضیح می‌دهد که تعهدات کاری او به عنوان یک طراح لباس، مانع حضورش در تور شده است. در بیانیه آمده: <ویکتوریا، به خاطر مشغولیت‌های کاری، در تور شرکت نخواهد کرد. اما او برای همیشه عضوی از Spice Girls خواهد بود و به همراه ملی بی، مل سی، اما و گری، در حفظ آثار موسیقی این گروه تلاش خواهد کرد>.

مل بی، دیگر عضو گروه، در هنگام حضورش در برنامه‌ تلویزیونی Loose Women، در این باره گفته: <تا این لحظه، فقط حضور ما چهار نفر در تور کاملا تایید شده است. اما، ممکن است در بخشی از این تور، به ما بپیوندد. من امیدوارم این اتفاق بیفتد، چون به نظرم خیلی حیف خواهد بود اگر او نباشد>. او می‌افزاید: <ولی نمی‌دانم بتواند یا نه. باید از خودش بپرسید. او یک زندگی کامل برای خودش ساخته و گرفتاری‌های زیادی در مورد کارش در طراحی لباس، و همچنین در رسیدگی به فرزندانش دارد>.

اما بونتون که به Baby Spice معروف شده، درباره‌ حضور در تور می‌گوید: <بی‌صبرانه منتظرم که دوباره به حضور هواداران مان بروم و برای شان برنامه اجرا کنم>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0