صفحه اصلی / دنیای مد / ویکتوریا بکام دانش خود در عرصه مد را در اختیار مگان مارکل می گذارد

ویکتوریا بکام دانش خود در عرصه مد را در اختیار مگان مارکل می گذارد

اینطور که به نظر می رسد، ویکتوریا بکام، طراح مشهور انگلیسی، دانش خود در عرصه مد را با کمال میل در اختیار مگان مارکل می گذارد، تا او را برای یک عمر قرار داشتن در کانون توجه عمومی آماده کند.

به گفته یکی از دوستان نزدیک بکام، ویکتوریا و مگان رابطه ای عالی با یکدیگر دارند و مرتب با یکدیگر در تماس می باشند. مگان واقعا استایل ویکتوریا را می پسندد و مشتاقانه به توصیه های او عمل می کند. در ضمن مگان یکی از علاقمندان کلکسیون لباس های ویکتوریا می باشد. بنابراین به زودی او را در یکی از لباس های طراحی شده توسط بکام خواهیم دید.

مگان مارکل تا به اینجا در انتخاب استایل مد مناسب خاندان سلطنتی موفق بوده و برای شرکت در یکی از مراسم رسمی، طرحی از کارهای آلکساندر مک کوئین را انتخاب کرد. او احتمالا می خواهد با استفاده از راهنمایی های ویکتوریا بکام، به یکی از شیک پوش ترین زنان انگلستان تبدیل شود.

با توجه به سابقه دوستی طولانی ویکتوریا و دیوید با ویلیام و کیت و سایر اعضای خاندان سلطنتی، احتمال دعوت از این زوج مشهور در مراسم ازدواج مگان و هری بسیار زیاد می باشد. با اینکه ویکتوریا با طراحی لباس عروس بیگانه نیست، اما به نظر نمی رسد که مسوولیت طراحی لباس عروسی مگان به وی محول شده باشد.

بد نیست بدانید که ویکتوریا بکام، لباس عروسی ایوا لانگوریا را طراحی کرده بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *