صفحه اصلی / اخبار / وکیل خانواده میلیاردر کانادایی: اطلاعیه اولیه پلیس مردم را گمراه کرد!

وکیل خانواده میلیاردر کانادایی: اطلاعیه اولیه پلیس مردم را گمراه کرد!

تورنتو- برایان گرینسپن، یکی از وکلای خانواده بری و هانی شرمن، معتقد است که گزارش اولیه پلیس، مبنی بر اینکه در خانه این زوج اثر و نشانه ورود به زور یا forced entry مشاهده نشده، سبب گمراهی افکار عمومی و انتشار شایعه قتل-خودکشی بودن علت مرگ بری و هانی شرمن، شد.

پلیس تورنتو در گزارش اولیه خود مدعی شد که پس از بازدید خانه شرمن ها در Old Colony road، هیچگونه نشانه ورود به زور یا ورود غیرقانونی دیده نشد. این ادعا نشان می داد که پلیس در جستجوی فرد یا افراد مظنون نیست.

پلیس تورنتو از آن زمان به این سو، گزارش جدیدی در مورد فرایند تحقیقات و اینکه آیا در ادامه بررسی ها به شواهد و مدارک دال بر ورود فرد بیگانه (به زور و یا بدون زور) به خانه این زوج دست یافته یا خیر، منتشر نکرده است. پلیس همچنان مرگ این زوج را <مشکوک> ارزیابی اعلام می کند.

گرینسپن معتقد است که پلیس قبل از اظهار نظر در مورد احتمال ورود فرد ناشناس به خانه شرمن ها (به زور یا با رضایت شرمن ها) می بایست با شیوه زندگی و عادت های شرمن ها آشنا می شد.

همانطور که در خبرهای هفته گذشته آمد، خانواده شرمن، کارآگاهان خصوصی تام کلات و مایکل دیویس را برای تحقیقات مستقل از پلیس استخدام کرده اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *