اخباراخبار کانادا

وکلای مدیر تیم بسکتبال رپترز، ادعای حقوقی پلیس آمریکایی بر علیه او را کذب دانستند

 

آمریکا- به نقل از تورنتو استار: وکلای ماسای اوجیری، مدیر تیم بسکتبال Toronto Raptors، ادعاهای اخیر معاون کلانتر در کالیفرنیا بر علیه موکل شان را کذب محض دانسته و رد کردند. 

آنان استدلال می کنند که نسخه ارائه شده از سوی آلن استریکلند (معاون کلانتر) از واقعه ای که در بازی فینال مرحله حذفی در اوراکل آرنا رخ داد، ساختگی است و این غیرمنطقی است که باور کنیم اوجیری تهدید امنیتی محسوب می شد. 

استریکلند اخیرا ادعا کرد که هل دادن اوجیری در حالی که وی سعی داشت در شادی بازیکنان رپترز پس از کسب عنوان قهرمانی شرکت کند، دلیل موجه داشت. 

استریکلند گفت که به دلیل ریسک یا خطر جنایت این حرکت را انجام داد. او برای توجیه اقدام خود، چاقو خوردن مونیکا سلز، ستاره تنیس در سال 1993 و عملیات تروریستی ورزشکاران اسرائیلی در بازی های المپیک 1972 مونیخ را مثال آورد. 

در مقابل اوجیری، استریکلند را به استفاده بیش از حد از زور متهم کرده است. 

 

 

تصاویر ویدیویی ضبط شده از واقعه که از سوی رپترز منتشر شده، نشان می دهد که اوجیری در این درگیری فرد مهاجم نبوده است. در تصاویر ضبط شده، استریکلند اوجیری را دو بار هل می دهد و با فریاد از او می خواهد که عقب برود. در حالی که استریکلند ادعا می کند اوجیری بر روی دست او کوبیده بود، اما اوجیری می گوید هنگامی که استریکلند قصد گرفتن دستش را داشت، صرفا دست خود را کشیده بود. همچنین در تصاویر ضبط شده می بینیم که اوجیری با خونسردی و به آرامی کارت شناسایی اش را به استریکلند نشان داد. 

لازم به ذکر است که تا به این لحظه ادعای هیچ یک از طرفین در دادگاه ثابت نشده است.

جلسه دادرسی 17 نوامبر در کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست