فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

وقتی برد پیت و لئوناردو دیکاپریو عکس شان روتوش می‌شود!

به خاطر وجود قانون جاذبه‌ زمین، تمام آنهایی که 40 سالگی را از سر می‌گذرانند، اگر به شدت کمبود وزن نداشته باشند، حتما چند عکس دارند که در آنها، غبغب شان پیداست. این مورد، تقریبا در مورد همه رواست، حتی وقتی برای عکس اینستاگرام تان فیگورهای ویژه ای بگیرید و حتی اگر <لئوناردو دیکاپریو> باشید!

بله، <دیکاپریو> هم در عکس تازه‌اش غبغب داشت، تا اینکه یکی از ویرایشگران عکس در کمپانی فیلمسازی Sony Pictures غبغب او را دید و با <فوتوشاپ> آن را از عکس حذف کرد. عکس مورد بحث، از مجموعه نخستین عکس‌های تبلیغاتی از <دیکاپریو> و سایر بازیگران و عوامل، سر صحنه‌ تولید فیلم تازه‌ <کونتین تارانتینو> است. این فیلم که Once Upon a Time in Hollywood نام گرفته، قرار است تا 26 جولای سال 2019 به نمایش عمومی درآید. نشریه‌ <نیویورک پست> نخستین رسانه‌ای بود که متوجه شد شرکت Sony Pictures تصادفا یک نسخه‌ دست نخورده از عکس <دیکاپریو> را پیش از انتشار رسمی عکس مورد بحث، در حساب توییتری این کمپانی پست کرده بوده است. در مقایسه عکس اصلی با نسخه‌ ویرایش شده، علاوه بر غبغب <دیکاپریو>، روی صورت <برد پیت> که او هم در عکس هست، نیز روتوش صورت گرفته است. در مورد <برد پیت>، چروک‌های افزایش سن، با <فوتوشاپ> از چانه‌ او حذف شده‌اند.

مقامات Sony Pictures و عوامل تولید فیلم Once Upon a Time in Hollywood در بیانیه‌ای مشترک که در سایت خبری The Wrap منتشر شده، در این مورد توضیح داده‌اند. در این بیانیه آمده: <بازیگران حاضر در عکس‌ها، درخواستی برای روتوش عکس‌ها ارائه نداده بودند و ما مسئولیت کامل این خطا را بر عهده می‌گیریم>. نمایندگان این دو بازیگر، کمپانی Heyday تهیه‌کننده‌ فیلم و Sony Pictures مسئول پخش فیلم؛ از ارائه توضیح بیشتر خودداری کرده‌اند.

داستان فیلم Once Upon a Time in Hollywood یا <روزی روزگاری در هالیوود>، در <لس آنجلس> و در سال 1969 روی می‌دهد و به ماجرای قتل <شارون تیت> بازیگر، توسط پیروان <چارلز منسون> رهبر فرقه‌ مذهبی و قاتل زنجیره‌ای، می‌پردازد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان