اخباراخبار کانادا

وقاحت قاتل کودک آزار؛ درخواست انتقال از زندان به اردوگاه بازپروری بومیان

انتاریو- تری-لین مک کلینتیک که در سال 2012 به جرم تجاوز و قتل وحشیانه توری (ویکتوریا) استفورد 8 ساله به همراه دوست پسرش به حبس ابد محکوم شده بود، سال گذشته از زندان به یک اردوگاه بازپروری بومیان در ساسکاچوان منتقل شد. اما این اقدام موجی از انتقادات عمومی را در پی داشت و به بازگردانده شدن قاتل شرور به زندان زنان انجامید.

مک کلینتیک، هفته گذشته اعتراض رسمی خود را به دادگاه ارائه کرده و با بی شرمی این اقدام را ناعادلانه و غیرقانونی توصیف کرد. در دادخواست از دادگاهی در آلبرتا خواسته شد تا انتقال او به زندان را مورد بازبینی قرار بدهند. مک کلینتیک همچنین خواهان دریافت خسارت شد، اما به دلیل واکنش منفی جامعه و بخصوص اعضای خانواده توری استفورد، دادخواست اش را پس گرفت.

در سال 2009، توری استفورد به همراه مک کلینتیک از مدرسه خارج شد. مک کلینتیک با قول نشان دادن یک توله سگ، توری را فریب داده و به اتومبیل اش کشاند. دوست پسر مک کلینتیک، مایکل رافرتی پس از انتقال توری به مکانی دورافتاده، دختر 8 ساله را مورد تجاوز قرار داد و با ضربات چکش به قتل رساند و جنازه اش را در کیسه زباله زیر ده ها سنگ بزرگ پنهان کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0