صفحه اصلی / دنیای مد / ورود ده ها برند جدید به بازار در سال دو هزار و شانزده

ورود ده ها برند جدید به بازار در سال دو هزار و شانزده

banner-niazmandiha2

دنیای مد، در سال 2016 شاهد ظهور استعدادهای جدید با ایده های نوین بود. در اینجا ده ها پدیده جدید مد معرفی می شود.

Her Swim

گاهی خلق ساده ترین چیزها، دشوار به نظر می رسد. توین نگوین، طراح لباس شنا، کاملا به این مساله اعتقاد دارد. او حدود یک سال بر روی انتخاب پارچه و برش مناسب برای لباس های شنایش کار کرد و زحمت کشید تا اینکه بالاخره برند جدید  Her  را به بازار داد. هدف او،‌ عرضه لباس های شنای ساده ولی در عین حال ساخته شده با مواد اولیه عالی با قیمت مناسب می باشد.

 

Bruta

ایده نهفته در پس برند انگلیسی  Bruta  ساده ولی در عین حال عجیب است. این برند دو محصول را به بازار عرضه می کند. پیراهن های دکمه دار گلدوزی شده و گلدان هایی که با دست نقاشی شده اند.

آرتور یتز، طراح و بنیانگذار این برند می گوید: وقتی جوان تر بودم در مزرعه ای در آرژانتین زندگی می کردم. آنجا با بومیان گاچو آشنا شدم. متاسفانه در آن زمان، یک شرکت بزرگ که قصد خریدن زمین هایشان را داشت، آنها را از محل زندگی شان کوچ می داد. مشاهده به خطر افتادن فرهنگ بومی مرا متاثر کرد. به همین دلیل به فکر افتادم که از این راه آن را زنده نگه دارم.

 

Kenneth Nicholson

کنت نیکلسون، در عرصه مد مسیر نامتعارفی را طی کرد. او در 20 سالگی در نیروی دریایی ثبت نام کرد،‌ چون فکر می کرد زیباترین یونیفرم ها را سربازان نیروی دریایی دارند. او در طول دوران آموزشی در شیکاگو، ایده هایش را که از شهر و محیط اطرافش گرفته بود، روی کاغذ پیاده کرد. در نهایت به لس آنجلس نقل مکان کرد و در همانجا ماندگار شد. اما قبل از آن در انستیتوی هنری دالاس به تحصیل پرداخت و به یکی از دوستانش کمک کرد تا در تایلند lounge  خود را افتتاح کند. او اولین کلکسیون پوشاک مردانه را ژآنویه 2016 معرفی کرد. این کلکسیون شامل پیراهن های تونیک، شلوارهای پاچه گشاد و کت های مخصوص موتورسواران (همگی از جنس کتان) بود.

 

Doen

Doen که فوریه 2016 معرفی شد، محصولات مد ملهم از دوران کودکی بنیانگذاران آن، دو خواهر به نام مارگارت و کاترین کلیولند، در سانتا باربارای کالیفرنیا بود. آنها برند خود را نماد مادر بودن، رابطه خواهرانه و زنانگی مدرن می دانند. جالب اینکه همه کارگاه های این برند که در هند و پرو واقع شده اند،‌ توسط مدیران زن اداره می شوند.

 

Kosas

شینا یایتانز، از فلسفه خاصی درباره لوازم آرایشی پیروی می کند و معتقد است که محصولات آرایشی غیرضروری و بیخود بازار را اشباع کرده اند. او که خط لوازم آرایش خود را اکتبر گذشته به بازار داد، ابتدا از رژ لب شروع کرد. او که در زمینه علوم تخصص دارد، شروع به مخلوط کردن رنگ های مختلف در خانه اش کرد تا رنگ های مناسب پوست های روشن و تیره را پیدا کند. یایتانز، پس از یک سال تلاش و آزمایش، کلکسیون رژهایش را در هشت طیف رنگی مختلف معرفی کرد.

 

Babes in Bathers  

مایان شریز، بنیانگذار 27 ساله این برند معتقد است که لباس شنا باید برای شنا کردن ساخته شده باشد. در حالی که اکثر طرح های موجود در بازار اینطور نیستند.

شریز می گوید: همیشه دوست داشتم برای معرفی طرح هایم از زنان و دختران معمولی استفاده کرده و زیبایی طبیعی آنها را نمایش بدهم.

 

Ribeyron

ژاک-الی ریبیرون، روش کار جالبی دارد. او هرگز بیش از دو یا سه روز روی یک طرح کار نمی کند و سریع آنها را به چاپگر 3 بعدی می فرستد. چون اگر بیشتر از این روی طرح وقت صرف کند، کسل و بی حوصله می شود. شاید به همین دلیل است که جواهرات او در طرح های بسیار ساده عرضه می شوند.

 

Khaite  

کیت هولستاین، طراح و بنیانگذار این برند اولین کلکسیون خود  متشکل از بلوزها و لباس های با برش مردانه، تاپ های بافته گشاد سبک اسپورت را معرفی و بلافاصله توجهات را به سوی خود جلب کرد.

 

Renli Su

کلکسیون پاییز و زمستان این برند، عمدتا از لباس ها و طرح های یکرنگ تشکیل شده بود. او طرح هایش را با پارچه پنبه و کتان در رنگ شیری معرفی کرد.

 

   Findikoglou Dilara

این طراح نوظهور طی کمتر از یک سال، به عنوان یک طراح شورشی نام و آوازه ای برهم زده است. طرح های او ترکیبی از سبک سال های 1970 و طرح های گلدوزی شده از سمبل های مذهبی ، سنتی و اسطوره ای است.

 

Katie Roberts Wood

طراح جوان،‌ اولین کلکسیون خود را طی هفته مد لندن در کالج سلطنتی هنر لندن معرفی کرد.

 

John Alexander Skelton  

جان آلکساندر اسکلتون، طراح انگلیسی پوشاک مردانه، برای الهام گرفتن جهت خلق کلکسیون هایش به موزه ها و آرشیوهای اینترنتی رجوع می کند. وی می گوید که کتابخانه ملی بریتانیا،‌ بهترین منبع برای دستیابی به آرشیوهای قدیمی است.

 

Matty Bovan  

متی بووان، اهل یورک – انگلستان قبل از اینکه به طور رسمی اولین کلکسیون خود را معرفی کند،‌ توجه طراح مشهور مارک جیکوبز را به سوی خود جلب کرد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *