صفحه اصلی / اخبار / ورود <لیفت> به تورنتو؛ رقابت با <اوبر> برای جذب مسافر تورنتویی

ورود <لیفت> به تورنتو؛ رقابت با <اوبر> برای جذب مسافر تورنتویی

Razi-Clinic

تورنتو- شرکت آمریکایی Lyft که مانند Uber خدمات تاکسی ارائه می کند، تورنتو را برای توسعه فعالیت خود در خارج از آمریکا انتخاب کرده است. ورود قریب الوقوع Lyft به تورنتو، سبب راه افتادن جنگی تمام عیار بین این شرکت و Uber بر سر جذب راننده و مسافر خواهد شد.

به گفته تیم هافتون (مدیر اجرایی Lyft ) شرکت قصد دارد فعالیت خود را از اواخر سال جاری آغاز کند. وی در گفتگو با خبرنگاران گفت: آنچه ما را از رقیب متمایز می کند، تجربه و شیوه رفتار ما با مسافران و راننده ها می باشد. هافتون با اشاره به تقاضای بسیار بالا برای استفاده از خدمات تاکسی در تورنتو گفت: تنها در سال جاری بیش از 50 هزار نفر اپلیکیشن Lyft را دانلود کرده اند، اما به دلیل اینکه هنوز فعالیت مان را در تورنتو شروع نکرده ایم، قادر به استفاده از آن نیستند. خوشحالیم که بالاخره می توانیم خدمات خود را به تورنتویی ها نیز ارائه کنیم.

Lyft در GTA (از همیلتون در غرب تا آشووا در شرق) در دسترس خواهد بود. مسوولین شرکت تاکید کردند که از کلیه مقررات و قوانین شهری پیروی خواهد شد. هافتون گفت: ما برای دریافت مجوز فعالیت، کاملا با مسوولین شهری و واحد صدور مجور همکاری کرده ایم.

به گفته هافتون، رانندگانی که برای Lyft کار می کنند، به عنوان پیمانکاران مستقل می توانند همزمان برای ارائه کنندگان خدمات تاکسی دیگر نیز کار کنند و محدودیت در این مورد وجود ندارد.

از سوی دیگر مسوولین Uber Canada از ورود رقیب قدر به تورنتو استقبال کردند.

شرکت Lyft که در سال 2012 آغاز به کار کرد، در حدود 300 شهر آمریکا فعالیت می کند. این شرکت ممکن است به زودی دامنه فعالیت خود را به دیگر شهرهای کانادا گسترش بدهد، اما در حال حاضر بر روی تورنتو متمرکز شده است.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *