صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / واکنش شارون استون به <متوسط> خوانده شدن توسط مدونا

واکنش شارون استون به <متوسط> خوانده شدن توسط مدونا

Leeza

شارون استون، با انتشار پیامی اعلام کرد که اجازه نمی دهد، اختلافات قبلی و کلمات، دوستی اش با مدونا را خدشه دار کند.

هفته گذشته، نامه ای به تاریخ اوایل دهه 1990 که ادعا می شود توسط مدونا نوشته شده، منتشر و سر و صدای زیادی ایجاد کرد. در این نامه، مدونا از ناکامی های حرفه ای اش گله و شکایت کرده بود. خواننده Like a Virgin، ضمن شکایت از اینکه کسی استعدادش را درک نمی کند، از چهره های متوسطی مانند ویتنی هیوستون و شارون استون که بی دلیل به شهرت جهانی رسیده بودند، نام برده بود.

در بخشی از نامه ستاره موسیقی پاپ آمده است: ویتنی هیوستون از موفقیت حرفه ای لذت می برد که من آرزویش را دارم. شارون استون شغلی دارد که من هرگز آن را نخواهم داشت. این ناامید کننده است. گله من از این نیست که می خواهم مثل این زنان باشم. چون آنها واقعا متوسط هستند، ناراحتی ام این است که آنها را به عنوان ملاک و معیار سنجش قرار داده اند، تا به نوعی مرا تحقیر کنند. همه کارهای من منحصربفرد و اوریجینال هستند. من همه وجودم را در کتاب و آلبوم هایم ارائه کرده ام. اما این کار جز دردسر برایم ارمغانی نداشت.

در پی انتشار این نامه، شارون استون 59 ساله که هم اکنون از دوستان نزدیک مدونا محسوب می شود، این اظهارات تند را به دل نگرفته و با انتشار پیامی در فیس بوک، ضمن حمایت از دوست اش، از کسانی که نامه خصوصی مدونا را منتشر کرده اند، گله کرد. وی در پیامش با تاکید به اینکه هیچ چیز نمی تواند علاقه و محبت اش به مدونا را خدشه دار کند، از وی حمایت کرد.

نامه مدونا که در اختیار Radar قرار گرفته، به همراه چند قطعه از وسایل شخصی مدونا، از جمله لباس و جواهرات، ماه جاری از سوی Gotta Have Rock and Roll به حراج گذاشته می شود.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *