صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / واکنش اوما تورمن به اتهامات متعدد آزار جنسی در هالیوود

واکنش اوما تورمن به اتهامات متعدد آزار جنسی در هالیوود

Razi-Clinic

اوما تورمن، بازیگر توانا و باسابقه سینما، تا به اینجا واکنش چندانی به اتهامات آزار جنسی و گزارش های تکان دهنده چند هفته گذشته، نشان نداده است، اما این دلیل نمی شود که فکر کنیم از شنیدن این خبرها خشمگین و آزرده نشده است.

تورمن در مصاحبه اخیرش با خبرنگار Access Hollywood که با هدف معرفی فیلم The Parisian Woman انجام شد، گفت که منتظر است تا عصبانیت اش کمی فروکش کند، تا بتواند در این باره اظهار نظر کند.

تورمن گفت: تجربه ثابت کرده که وقتی از سر عصبانیت حرف می زنم، از کرده ام پشیمان می شوم. منتظرم تا کمی عصبانیت ام فروکش کند و بتوانم با آمادگی کامل و قاطعیت نظرم را ابراز کنم.

با وارد شدن اتهامات سوء استفاده و آزار جنسی به چند تن از کارگردانان، تهیه کنندگان و حتی بازیگران مشهور سینما، بسیاری از بازیگران طراز اول، از جمله آنجلینا جولی، گوئینت پالترو، لوپیتا نیونگو و اشلی جاد، فاش کردند که آنها نیز در سال های ابتدایی فعالیت حرفه ای قربانی سوء استفاده و آزار جنسی بودند.

اوما تورمن، یکی از بازیگرانی است که با هاروی واینستین کار کرده است. تهیه کننده ای که هم اکنون با بیش از 90 اتهام آزار جنسی روبرو شده است. واینستین هم اکنون از سوی پلیس لس آنجلس، بورلی هیلز، لندن و نیویورک تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است. اداره پلیس نیویورک، جمعه گذشته وجود شکایت مبتنی بر سند و مدرک را بر علیه واینستین تایید کرد.

جیمز توباک (کارگردان)، کوین اسپیسی (بازیگر)، برت رتنر (تهیه کننده) و روی پرایس (از مدیران ارشد Amazon)، جزو افراد مشهوری هستند که با اتهام آزار جنسی روبرو شده اند.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *