فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

واقعیت رابطه مت دیمون و مینی درایور پس از بیست سال

در طول سال ها، فیلم Good Will Hunting از جوانب مختلف مورد بحث و بررسی سینمادوستان قرار گرفته، اما ابعاد زیادی از آن نیز فراموش شده است. مثلا اینکه این فیلم شروع دوران حرفه ای مینی درایور را، مانند مت دیمون و بن افلک، کلید زد و مهم تر از آن منجر به شروع رابطه او با دیمون شد. رابطه ای که عاشقانه آغاز شد اما به بدترین شکل به پایان رسید. رابطه این دو هنرپیشه حدود یک سال طول کشید و هر دو به نظر شاد و راضی می رسیدند. اما دیمون که همان سال در برنامه زنده دیوید لترمن به عشق خود به درایور اعتراف کرده بود، در مصاحبه با اپرا، که مدت کوتاهی بعد از برنامه لترمن انجام شد، اعلام کرد که مجرد است. هرچند این خبر همه هواداران او را حیرت زده کرد، اما یک نفر بود که خیلی بیشتر از هواداران از شنیدن این جمله شوکه شد، و او کسی نبود جز خود مینی درایور! او بعدها در مصاحبه ای گفت تا پیش از آن، دیمون حرفی از جدایی نزده بود و در واقع او خبر پایان رابطه اش با دیمون را از طریق تلویزیون و همزمان با میلیون ها تماشاگر شنیده بود. درایور با اشاره به اینکه از بخت بد دیمون این موضوع را در تلویزیون اعلام کرده، گفت: ظاهرا به نظر او موقعیت جالبی برای اعلام جدایی بوده اما از نظر من روش نامناسبی بود.

با توجه به اینکه جار زدن خبر جدایی از کسی در تلویزیون بعد از یک سال رابطه عاشقانه، بدون اینکه حتی به خودش خبر داده باشی را می توان یک رفتار بسیار ناجوانمردانه دانست، جالب است که درایور به جای زیر سوال بردن دیمون، از الفاظی مانند بخت بد و نامناسب استفاده کرد. به ویژه با توجه به رسم زوج های هالیوودی که اکثرا بعد از جدایی شروع به زیر سوال بردن یکدیگر می کنند، درایور نشان داد از شخصیت و ادب فوق العاده ای برخوردار است و این از اقبال بلند دیمون بود. حالا بعد از گذشت دو دهه از آن رابطه، که طی آن دیمون و درایور هر دو رابطه های دیگری را تجربه کرده و صاحب فرزند شده اند، درایور در پادکستی درباره ملاقات اتفاقی با دیمون در ساحل باز هم ادب خود را نشان داد و گفت: از دیدن او و همسر و فرزندانش بسیار خوشحال شدم. به خصوص اینکه هر دو ما پا به سن گذاشته ایم و بسیاری از حماقت های جوانی را نداریم.

درایور همچنین درباره دفاع دیمون از لوئیس سی کی، متهم به آزار جنسی، گفت: واقعا نمی فهمم چرا مت باید از او دفاع کند. اگر آدم های خوبی مثل مت این طور فکر کنند، یعنی ما مشکلات خیلی زیادی خواهیم داشت. ما انتظار داریم مردهای خوب و باهوش، همگی آزار جنسی را رفتاری زشت بشمارند و آن را محکوم کنند


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست