فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

هواداران دریک، تقاضای جبران خسارت کردند

bahman-azimi-gif

برخی از هواداران فیلم و سینما و دنیای موسیقی، از مقامات <جشنواره‌ بین‌المللی فیلم تورنتو> یا TIFF، برای لغو شدن حضور <دریک> در شب گشایش این جشنواره، درخواست پاسخگویی کرده‌اند. این هواداران، همچنین گفته‌اند که پول بلیت‌هایی که آنها برای این مراسم تهیه کرده بودند، باید به آنها بازگردانده شود. خانم <اندریا گراو> مسوول روابط عمومی این جشنواره، گفته او البته ناخشنودی این افراد را درک می‌کند، اما به آنها که بلیت خریده‌اند، پولی پرداخت نخواهد شد. خانم <گراو> در گفتگویش با رسانه‌ها، در این باره گفت: <هنگامی که قرار بر حضور یک خواننده یا مهمان ویژه باشد، اتفاق‌هایی نظیر این طبیعی است. اما فروش بلیت‌ها، به حضور یا عدم حضور این فرد، بستگی ندارد>.

<اتان رایان> دانشجوی 18 ساله‌ دانشگاه Ryerson و دوست دخترش، در میان این هواداران بودند، که بعدازظهر پنجشنبه باخبر شدند که <دریک> در مراسم گشایش، حضور نمی‌یابد. در این مراسم، قرار بود فیلم Monsters and Men برای نخستین بار به نمایش عمومی درآید که <دریک> تهیه‌کننده‌ آن است. <اتان> می‌گوید حاضر شده برای دو بلیت، 215 دلار هزینه کند تا تنها <دریک> را بتواند ببیند. او می‌گوید: <می‌دانم که به هر حال، احتمالا یک فیلم عالی برای ما به نمایش گذاشته می‌شد، اما دلیلی که ما بلیت‌ها را گرفتیم این بود که  TIFF در تبلیغاتش گفته بود که <دریک> قرار است آنجا باشد. من یکی از کلاس‌هایم را برای این موضوع، کنسل کردم. اما در نهایت مجبور شدم بلیت‌ها را بفروشم>. او می‌افزاید: <من می‌خواستم که آنها عذرخواهی کنند و باید برای جبران، به آنها که بلیت دارند اجازه داده شود که از بخش های دیگر جشنواره، دیدن کنند. این‌ها، گران‌ترین بلیت‌های کل جشنواره بودند که برای هر نفر بیش از 100 دلار هزینه داشتند>.

اما <دریک> به خاطر حضور نیافتنش در مراسم نمایش فیلمش، ویدیویی به این جشنواره فرستاده بود، که پیش از فیلم، نمایش داده شد. او گفت که متاسفانه در تور به سر می‌برد و امکان حضور در این مراسم را نداشته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان