فرهنگ و هنرموزیک

همه آنچه درباره آلبوم جدید ادل می دانیم

ادل، ملکه روح، پس از مدت ها با آلبوم جدیدش بازگشته است. آن قدر هواداران با صدای او خاطره دارند که انگار از زمانی که این خواننده انگلیسی صدای ابریشمینش را با آلبوم 25 به آنها هدیه کرد، صد سال می گذرد. 

خود ادل درباره آلبوم جدیدش می گوید: احساس می کنم این آلبوم برایم خود تخریبی، خود کاوی، و در نهایت خود اصلاحی در بر داشته است. دوست دارم مردم این بار داستان آهنگ ها را را از دید من بشنوند. او اکنون آماده  است تا آلبوم اسرارآمیز خود را با عنوان 30، به دوستداران موسیقی عرضه کند.

هفته قبل، پیش نمایش هایی از آلبوم 30 در مکان های معروف مختلف جهان نشان داده شد. از اوایل این ماه نیز بیلبوردهایی که عدد 30 رویشان نقش بسته بود، در مکان های شاخص در سراسر جهان، از جمله ساختمان امپایر استیت، و موزه لوور پاریس نصب شد. هرچند ادل پس از مدتی تصویر این بیلبورد را در حساب های شبکه های اجتماعی اش به اشتراک گذاشت، اما هواداران خیلی زودتر حدس زده بودند که ادل باید پشت این داستان باشد.

ظاهرا آلبوم 30 دنباله آهنگ های قبلی ادل است؛ آلبومی که طبق اعلام رسمی، اشاره ای آشکار به این حقیقت دارد که خواننده به نقطه عطف سنی اش در فرایند خلق موسیقی رسیده است. جدایی دردناک او از همسرش، سایمون کانکی، آسیب دیدگی تارهای صوتی اش که مجبورش کرد تعدادی از تورهایش را لغو کند، و کاهش وزن چشمگیرش از اتفاقات اساسی این سن او بوده اند.

ادل دست کم از سال 2018، یعنی اندکی پس از شروع 30 سالگی، کار بر روی این پروژه را که قرار بود سپتامبر 2020 منتشر شود، آغاز کرد. اما با توجه به پاندمی و تاخیرهای ناشی از آن، این اطمینان به هواداران داده شده که آلبوم 30 از نوامبر 2021 در فروشگاه ها عرضه خواهد شد.

ادل تک آهنگی را نیز با عنوان Easy on Me با مشارکت همکار قدیمی اش، گرگ کرستین، در ماه اکتبر منتشر خواهد کرد.


برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست