اخباراخبار کانادا

هشدار سه صاحب خانه تورنتویی در مورد مستاجر جهنمی

تورنتو- سه صاحبخانه تورنتویی که خانه شان را به زنی به نام عثرت خان اجاره داده بودند، پس از اینکه بالاخره موفق شدند مستاجر دردسرساز را بیرون کنند، تجربه شان را با خبرنگار CBC درمیان گذاشتند تا به این وسیله به صاحبخانه های دیگر، در مورد این فرد هشدار بدهند.

عبدال موهار که بیسمنت آپارتمان خانه اش در وان-انتاریو را به خان اجاره داده بود، گفت: خان تقریبا هر روز به دلایل مختلف با پلیس تماس می گرفت و با ادعاهای بی اساس آنها را به خانه ام می کشاند. یک بار ساعت 1 و 30 دقیقه بامداد، پلیس به خانه ام آمد، چون خان از قفل بودن درب اتاق لاندری و جا ماندن لباس هایش در ماشین، شکایت کرده بود!

موهار افزود: در آگوست 2018 زیرزمین را به خان اجاره دادم. او بلافاصله پرداخت کرایه را متوقف کرد. طی مدت اقامت اش در خانه، بارها با پلیس تماس گرفت و حتی مدعی شد که من از پنجره زیرزمین از او در حالت برهنه عکس گرفته ام، یا لباس هایش را دزدیده ام. دو بار حکم تخلیه گرفتم. بار اول به دلیل پرداخت نکردن اجاره و بار دوم به دلیل نیاز شخصی به زیرزمین. ماه ها طول کشید تا خان، محل را تخلیه کند.

دو صاحبخانه دیگر خان نیز تجربه مشابهی با او داشتند. آوتار سینگ شیما، یکی از واحدهایش در برمپتون را به خان اجاره داد. اما خان با این ادعا که زیرزمین غیرقانونی اجاره داده شده از پرداخت کرایه امتناع کرد و حتی مدعی شد که آوتار و پسرهایش او را مورد آزار جنسی قرار داده اند. آوتار طی 5 ماه اقامت خان در خانه فقط 500 دلار بابت اجاره دریافت کرد. در حالی که کرایه آپارتمان ماهانه 700 دلار بود.

 

 

محمد عبدالحق، که بیسمنت آپارتمان خانه اش در اسکاربورو را به خان اجاره داده بود گفت که وی بارها او و فرزندانش را تهدید جانی کرده بود.

هیچکدام از صاحبخانه های خان در تورنتو قبل از عقد قرارداد با خان سوء سابقه کیفری نامبرده را چک نکرده بودند. در حالی که خان در سال 2015 و در هنگام اقامت در نیوفاندلند به دلیل بدرفتاری با کارکنان فروشگاهش در سنت جانز و عدم پرداخت دستمزد آنها، با دستگاه قضایی نیوفاندلند درگیر شده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *