اخباراخبار کانادا

هشت سال زندان؛ مجازات مادر کبکی به جرم قتل سه نوزادش 

کبک- پلیس کبک در سال 2017، بقایای اجساد 3 نوزاد را در خانه زن 28 ساله واقع در Sainte-Marthe-sur-le-Lac یافت. این زن 28 ساله، یک اتهام خشونت منجر به فوت و دو اتهام مخفی کردن جسد کودک را پذیرفت و به 8 سال زندان محکوم شد. 

قاضی جیمز برانتون (از دادگاه عالی کبک)، پیشنهاد مشترک دادستان و وکیل مدافع در مورد دوران محکومیت را پذیرفت، اما درباره احتمال اصلاح و بازپروری محکوم در زندان ابراز تردید کرد. 

پدر دختر 4 ساله متهم (تنها فرزند زنده وی)، در دادگاه از اقدام هولناک همسرش ابراز انزجار کرد. مادر این مرد، هم اکنون سرپرستی نوه اش را به عهده دارد. او نیز شهادت داد که دخترک 4 ساله قادر به درک علت غیبت مادرش نیست و از اضطراب رنج می برد. 

در سال 2017، زن جوان به بیمارستانی در Saint-Eustache (واقع در شمال غرب مونترال) مراجعه کرد و از درد شکم و خونریزی گله کرد. پزشکان بلافاصله تشخیص دادند که او به تازگی زایمان کرده بود، اما این زن در هنگام مراجعه به بیمارستان نوزاد را همراه نداشت. پلیس برای تحقیقات به منزل وی مراجعه کرد و در آنجا جسد نوزاد را که در یک پتو پیچیده شده و داخل سینک لباسشویی در زیرزمین گذاشته شده بود، یافت. ماموران همچنین بقایای اجساد دو نوزاد دیگر را که در کیسه های پلاستیکی قرار داده شده بودند، پیدا کرد. 

ماموران در پایان تحقیقات خود احتمال دادند که نوزاد اول 3 دسامبر 2014 و دو نوزاد دیگر در فوریه و اکتبر 2017 فوت کرده باشند. 

 

 

زن 28 ساله در ابتدا با 3 فقره اتهام قتل عمد روبرو شد، اما جولای سال جاری اتهام قتل غیرعمد را پذیرفت. هویت وی برای حفظ حریم خصوصی فرزند 4 ساله فاش نشده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

  • 9
  • 0