اخباراخبار کانادا

هشتاد هزار دلار جریمه برای بیمارستان نیومارکت به دلیل حمله بیمار به 2 نفر از کارکنان

 

 

نیومارکت/انتاریو- بیمارستانی در انتاریو به دلیل حمله و تعرض دو سال قبل یک بیمار به دو نفر از کارکنان بیمارستان، 80 هزار دلار جریمه شده است. 

وزارت کار انتاریو می گوید، مرکز بهداشت منطقه ای Southlake در نیومارکت، دو اتهام نقض قانون ایمنی و بهداشت شغلی را پذیرفته است. 

این اتهامات ناشی از حادثه ژانویه 2019 است که طی آن دو نفر از کارکنان پس از تحویل غذا به یکی از بیماران، در حین بازگشت به ایستگاه پرستاری در بخش اورژانس ارزیابی روانی، مورد حمله قرار گرفتند.

بر اساس گزارش وزارت کار، یک بیمار دیگر که اوایل همان روز بستری شده بود و به دلیل رفتارهای خشونت آمیز، <ریسک متوسط> ارزیابی شده بود، با هر دوی کارکنان درگیر شد و آنها را مورد ضرب و شتم قرار داد. 

 

 

بر اساس تشخیص وزارت کار، مرکز درمانی با فراهم نکردن راهی برای تماس افراد داخل ایستگاه پرستاری با افراد خارج از آن، بدون باز کردن درب، قانون ایمنی و بهداشت شغلی را نقض کرده است. 

بیمارستان مورد اشاره همچنین به عدم تعیین دستورالعمل ایمنی برای ورود و خروج ایمن به اتاق یا ایستگاه پرستاری، متهم شده بود. 

در پی توافق حاصل شده بین مرکز درمانی و وزارت کار و تخفیف مجازات، انجمن پرستاران انتاریو آن را مایوس کننده خواند. 

ویکی مک کنا، رئیس انجمن پرستاران انتاریو گفت: ما اعتقاد نداریم که این جریمه ناچیز، عامل بازدارنده برای کارفرما باشد و او را به محافظت از امنیت کارکنان وادار کند. 

در حالی که این اولین حادثه از این دست در مرکز درمانی Southlake می باشد، اما اولین مورد حمله منجر به مجروحیت به کارکنان بیمارستان ها نیست. 

مک کنا افزود: اینگونه تصمیمات باعث کم ارزش تلقی شدن کارکنان بخش خدمات درمانی خواهد شد. باید برای احراز اطمینان از پیروی کارفرمایان از قانون و تامین امنیت آنها در محل کار، راه بهتری وجود داشته باشد.  

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
نیازمندیهای ایران جوان 

Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست