اخباراخبار کانادا

هزاران دلار خسارت به جا مانده از مستاجر جهنمی در ونکوور 

ونکور- صاحبخانه ساکن ونکوور، پس از تخلیه خانه اش از سوی مستاجر با صحنه عجیبی روبرو شد. مستاجر نابکار، لوله های ساختمان را با سیمان پر کرده و حتی کلید خانه را داخل قفل چسبانده بود. این تنها دو نمونه از خساراتی بود که قبل از تخلیه به آپارتمان واقع در Granville Street  وارد شده است. 

در ویدیو و تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی، مجاری فاضلاب و توالت پر شده با سیمان، دیوارهای سوراخ شده، غذای فاسد شده در یخچالی که از برق کشیده شده بود و خرابکاری های دیگر نشان داده شده است. حتی داخل ماشین لباس شویی نیز با سیمان پر شده بود. 

همه این خسارت ها را یک مستاجر زن به آپارتمان وارد کرده است. مستاجری که جون گذشته به آپارتمان نقل مکان کرد. در قرارداد اجاره، عدم نگهداری از حیوان خانگی گنجانده شده بود. علیرغم پذیرش این شرط از سوی مستاجر، چند هفته پس از نقل مکان به آپارتمان، صاحبخانه متوجه نگهداری او از یک سگ کوچک شد که با پارس کردن مداوم اسباب مزاحمت همسایه ها را فراهم کرده بود. با اعتراض صاحبخانه مستاجر پذیرفت که آپارتمان را اواخر آگوست تخلیه کند. تنها پس از تخلیه بود که صاحبخانه متوجه خسارات چند هزار دلاری که به ملک اش وارد شده بود، گردید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!